Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretenék,16 éves...

Fogyni szeretenék,16 éves lány vagyok. Nem tudom hogy álljak neki a fogyókúrának. Valaki leírná hogy mit eszik hányszor és hány kilót fogyót? És persze hogy mit nem szabad enni!? Am 158cm 70kg vagyok

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm
2009. okt. 28. 10:50
 1/8 anonim válasza:
76%

Szia! Van ilyen 90 napos diéta. Az több ismerősömnek is bejött.Kicsit lehet hosszúnak tűnik, viszont a kaják tényleg ehetőek, nincs édességmegvonás, csak étrendszabályozás. Egyébként 16 évesen még leginkább sporttal vagy valamiféle mozgással is segíthetnéd a fogyást. Persze lehet, hogy nincs időd rá, de úgy hatásosabb a dolog. Kis bicikli, mondjuk barátokkal összekötve, nem is megeröltető. Vagy napi szinten 30-40 perc séta. Nah de adok linket a diétához :


[link]

[link]

[link]


sok sikert és kitartást :)


/Rainy-16/

2009. okt. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
reggeli pl: műzli tejjel, vagy tükörtojás tk kenyérböl pirítós sült hagymával vagy zöldséggel, vagy valamilyen szendvics mondjuk sajtos vagy túróval, bele saláta paradicsom. ebéd: én azt eszem ami van itthon csak kevesebbet mivel nem tehetem meg hogy külön főzőcskézzek magamnak. vacsora hát pl valamilyen hús vagy virsli zölsdéggel, salátával, kefír, túra, vagy tojás bármilyen formáva. uzsonna és tízórai: valamilyen gyümölcs vagy zöldség darabokra vágva esetleg natúr joghurt kefír. nemtudom mennyit fogytam mer mostanába alakformáló tornákat csinálok. sok sikert!
2009. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Futás 30 percig elég? vagy tornázás 1 órát? Köszönöm az eddigi válaszokat! De várok még:)
2009. okt. 28. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
A 90 napos tényleg jó, mivel 16 vagy, még fejlődsz, én is csináltam 17 évesen, mert a háziorvosom ajánlotta. 84-ról 76-ra fogytam vele, úgy hogy minden negyedik nap csokit ettem.:D
2009. okt. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
10 kilót fogytam úgy, hogy napi 1 órát tornáztam, 2 hónapig. Mikor lefogytam utána is tornáztam mert nagyon megszerettem és tartottam a súlyomat is. ugyanazokat ettem, csak csökkentve és más időszakba. Shubert Norbi tanácsát fogadtam meg. pl. reggel 10 után ne egyél csokit, stb. Ja és oda tornázz ahol a legjobban szükséges. pl. a hasam nem volt nagy ezért oda nem tornáztam sose, inkább a combomból kellett. A futás nagyon kifárasztott engem. Jobb a lakásba tv nézés közbe. Tudom ajánlani az étrendedbe a salátát izesítés nélkül. paradicsom paprika uborka, mozarella sajt. laktató és finom és vitamin ami télen jól jön. Egy jó tanács, hirtelen nem jó sokat fogyni mert meglátszik a bőrődön is, és könnyebben visszaszedheted a kilókat.
2009. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

10 kg-ot fogytam 1-1,5 hónap alatt. Minden nap ettem 1 joghurtot vagy kefírt, lehet beletenni 1 ek zabkorpát vagy 1 gyümölcsöt. Mellette ettem gyümcsölsalátát vagy zöldsalátát. Egy másik nap csak 1 szelet bundás kenyeret ettem lekvárral... én a kcal-kat számoltam, hogy ne legyen több 400-600-nál. A leggyorsabban akkor lehet fogyni, ha 350 kcal körül viszel be tápanyagot és sokat iszol. Nem nagyon kell mozogni mellette :D...

Ha rendesen eszel, mondjuk 800 kcal-ot, akkor lehet mellette biciklizni fél órát, step padozni, aerobicozni. Fontos, hogy pici torna legyen azért!

2009. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

90 napos diétát felejtsd el! Kezdésnek napi 160g szénhidrát és legalább 100g fehérje. Egységesen elosztva 6 étkezésre. Délután 4 után szénhidrátos kaját nem ehetsz! Diéta alatt gyümölcsöt, cukrot, zsíros kajákat NEM ehetsz! Vitamin beviteled zöldséggel próbáld megoldani vagy tápkieggel. Az a jó diéta ha 1 héten max 1kg megy le rólad, ha ennél több akkor emeld a ch-t 20g al, ha pedig kevesebb akkor csökkentsd 20 g al. Szénhidrátos kaják: rizs, krumpli, durumtészta, tkkenyér, zabpehely. Fehérje: sovány húsok, halak, tojás, túró, hüvelyesek.

Mozgás: hetente 3x végezz osztott izomcsoportos edzést és heti 3-4x 45-60 perc alacsony pulzusszámú folyamatos mozgást! Pl kerékpározás, gyorsabb séta..stb. Edzés: hétfő: mell, tricepsz, szerda: bicepsz, hát, péntek váll-láb. Minden edzésnapon mehet has!


egy testépítő

2009. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! ajánlanám h hagyd el a fehér kenyeret, helyette válassz teljes kiörlésűt és délután márcsak gyümölcsöt egyél. Igyál sok vizet. édes löttyöket feljetsd el teljesen ha eddig ittad. reggelire müzlit tejjel, pirítóst stb. délben bármiylen főtt ételt. ha már lement egy kis felesleg kezdj el kocogni esténként de elötte semmikép sem terheld ezel izületeidet. ont tornázni nem ártana.
2009. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!