Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha heti legalább 5x futok,...

Ha heti legalább 5x futok, citromkúrával társítva, este 7 után nem eszek, kb. mennyi időbe telik leadni pár kilót, és feszesebbé válni?

Figyelt kérdés

Most kezdek el futni, tehát még fel kell építenem a dolgokat. Most sajnos még fél órát sem tudok egyhuzamban lefutni, csak úgy, hogy meg kell állnom sétálni. Étkezésre annyiban tudok oda figyelni, hogy amennyire tudom, kerülöm a zsíros, cukros ételeket, nem eszek sokat, csak sokszor (4-5x), nem iszom cukros üdítőitalokat, csak vizet, esetleg teát, de azt is cukor nélkül. Nem vagy csak nagyon ritkán nagyon keveset nassolok. Ennyi amit megtudok tenni, mert nincs lehetőség külön főzögetni nekem, meg nem is kapok pénz semmire, nem hogy arra, hogy én vásároljak magamnak kaját.

Nem akarok olyan sokat leadni, csak olyan 6-7kg-t, és főként feszesíteni, erősíteni.


2013. aug. 16. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kulon nem tudsz a megfelelo etkezesre figyelmet/idot/penzt forditani, az azt jelenti, hogy lassabb lesz a fogyasod, igy akar 2-3 honapba is telhet, mire 6-7 kilo lemegy, foleg, ha ez az utolso 6-7 kilo es nincs tobb felesleged. Az utolso kilokat a legnehezebb lekuzdeni.
2013. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor te is beállsz a sorba, és primitív edzés- étkezési módokat követsz. Nyilván ezzel hosszú távon rosszabbul jársz, mintha értelmesen ennél, edzenél.


Ugye a futás nagyon suta edzés, szinte csak jobbat találhatnál ki (jó esetben Jógát, súlyzózást, Qigongot, Taichit, önvédelmi edzést.. ilyenek közül válogat az ember nem futást választ) és valami racionális, alacsony szénhidrát tartalmú ékezésre állnál rá.


Hogy a zsíros ételeken mit kerülsz nem tudom (nem írtad), de hogy mit eszel helyette az nem mindegy. Mert ha reggelire betolsz egy kenyeret, akkor nincs sok értelme a zsírkerülésnek. Hiszen a zsír egy hasznos tápanyag, de mondjuk egy tipikus kenyér, müzli, joghurt.. zab stb. tök értelmetlen kaják. Nagyon jót tesz ha ezt egyszer végiggondolja az ember.

2013. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek nem "utolsó kilók", ezek az első és egyben utolsó kilók.
2013. aug. 16. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: attol, hogy ezek az elso kilok, attol meg az utolsok is. Ha lenne 50 kg felesleged, akkor sokkal hamarabb lemenne a 6-7 kilo, de mivel nincs, ezert tarthat sokkal tovabb.
2013. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen de még mindig jobb, mintha 50kg feleslegem lenne, mert akárhogy nézzük úgy még mindig többet kéne dolgoznom összességében, mint ezzel a pár kilóval.:D
2013. aug. 16. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!