Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kevesebb étvágyam...

Hogy lehetne kevesebb étvágyam? Ha fogyok, akkor kevesebbet tudok enni majd?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Ha kevesebbet eszel, akkor fogysz.


De éppenséggel a legtöbb embernek többet kellene enni, csak éppen több zöldséget.


Közben kevesebb lisztet, tejet, cukrot. Ennyi, igazából egyszerű.

2013. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 WikcsyhhWokOsztTső válasza:
Kezddel el nyugodtan a diétát/életmódváltást, egy idő után már kevesebb étellel is beéred! :) Nekem ez egy hétbe telt. Ha pedig mégis éhségérzeted van, zöldségből bármennyit ehetsz! :) Valamint egy nagy pohár víz is segít.
2013. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell a fogyáshoz kevesebbet enni. Ez egy női magazinos tévhit ami sajnos elterjedt.


A fogyáshoz ki kell zárni az étrendből a szart. Cukor, fehér liszt(kenyér, tészta, péksütik), és feldolgozott élelmiszerek(virsli, parizer, felvágottak), és persze a tej, amiről mindenki azt hiszi hogy egészséges. Ezek a felelősek a hízásért.


Helyette normális kajákat kell enni. Húsok, tojás, zöldségek, gyümölcsök, magvak. Nagyon jó ételeket lehet készíteni ezekből is.

2013. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én éhes voltam állandoan korábban,amig dzsuva kaján éltem. (fehérliszt,cukros dolgok..) aztán elkezdtem két hónapja fogyózni,csak teljes kiörlésű dolgok,és abból se sok,semmi cukor,kevés zsír,sok fehérje,sok folyadék.(víz) hát nem mondom elég nehéz volt hozzászokni de ma van pont a második hónapja hogy elkezdtem,és kb egy hete érzem hogy már nem olyan nehéz..a napi 5xi,jóféle tápanyagban dús étkezés miatt elmúlt az hogy éhes vagyok még kajálás után is. egészségesebb vagyok,vékonyabb,fittebb,kiegyensúlyozottabb,szebb a bőröm..összességében megváltoztam :)

de nagy kitartás kellett hogy eljussak egyáltalán a 2. hónapig.. sok sikert!

2013. aug. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!