Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai étrend milyen volt?...

Mai étrend milyen volt? Őszintén alig van valami itthon, hétvégén megyek vásárolni.

Figyelt kérdés
Későn keltem, egy nescafé 3in1,délben csirkemell rizzsel borsóval répával,sok víz,vacsira pedig 3 rántotta 3 pici kocka feta sajttal egy piros paprikával,tojás megszórva chillivel,fokhagymával.1 szelet barna kenyér.
2013. aug. 28. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Én elhagynám a kenyeret és a csodakávét.


Figyelj, ahhoz képest hogy alig van kajád, most ez volt. Én tartanék zöldséget hogy legyen mindig 'körítésnek', tojás nálad is van.. aztán akkor jó.


Sajtot nem ajánljuk, de igazából egy sajtos rántottával (hasonló kajákkal) még szép fogyásod lehet, de akkor kenyeret próbálj ne enni hozzá.

2013. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jaajj még elolvasni is sok volt, teee sertés:D

Csak viccelek, ne vedd komolyan.:)

Reggeli az nemsok minden volt.

A többi szerintem tök korrekt.:D

2013. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
haha utolsó. :DD Köszönöm válaszokat! Kenyeret fokozatossan hagyom el,héten nem is ettem,de ma elcsábúltam:/
2013. aug. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!