Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Ha unatkozok eszek, ha ideges vagyok eszek, ha este van eszek, szóval mindig tudnék enni, mindent, amit itthon találok, legyen az főtt étel, joghurt, édesség, rágcsálni való nasi.... midnent ! Mit egyek, hogy ne kívánjam az ételt? 170cm magas vagyok és közel 90kg. Jó lenne visszább szorítani ezt a testsúlyt, mert nagyon kövérnek érzem magam! Szeretnék 60kg lenni. Szeretnék most elkezdeni sportolni is, heti 2 alkalommal kezdetben, de az éhség vagy inkább csak az étel utáni sóvárgás ellen mit tegyek???

2013. aug. 30. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy válaszoljak a kérdésedre: Én is hangulatevő vagyok. Tablettát nem próbáltam még,de önmagamtól leszokni a rágcsákról igen.

Az első egy-két hét nagyon kemény,de aztán észre sem veszed és nem fognak kellene a nasik. Az első héten légy nagyon elszánt. Nem kell diétás kaját enned,csak tartsd be a napi 3x rendes étkezést és közben ne legyen se tizórai se uzsonna.Fokozatosan csökkentsd a szénhidrátbevitelt. A cukros üditőket,édességeket,chipszeket felejtsd el az első 2 hét alatt. NAgyon nehéz lesz,de ezt a pár napot kell kibirni,aztán nem lesz gond.

Takaritsd ki a konyhád: tüntess el minden rágcsálni valót.Ha rádtör a nasizás utáni vágy, sétálj egyet (szigorúan pénz nélkülj indulj útnak). A napi 3x étkezésnél szedjél annyit a tényérodra,amiennyi csak jólesik,de nincs másodszori szedés.

Sok sikert hozzá!

2013. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi, eddig ez volt a legkedvemrevalóbb hozzászólás!
2013. aug. 31. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!