Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adhatnék le 4-5 kilót?...

Hogy adhatnék le 4-5 kilót? (több lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,csak szeretnék pár kilót lefogyni.

Az a baj,hogy gyümölcsöt csak szöllöt,epret,sárgadinnyét banánt és esetleg narancsot eszem.


Zóltséget meg csak föve esetleg..útálom a paradicsomot,uborkát és tököt...


172 cm vagyok és talán 64-62 kiló között lehetek..



2013. szept. 5. 10:04
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és 13 éves vagyok,meg nincs minden nap lehetöségem sportolni..
2013. szept. 5. 10:05
 2/10 csizia ***** válasza:
Te ettél már egyáltalán sós háziparadicsomot? Feltételezem édesanyádnak nincs szeme a paradicsomhoz. Sok a hulladék paradicsom az biztos. De a sózótt házi paradicsomot nem tudom elképzelni, hogy van meber aki nem szereti köretnek.
2013. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha paradicsom lé föve vagy ketchup aszt meg eszem de nyersen...nem
2013. szept. 5. 10:11
 4/10 anonim ***** válasza:

Napi egy óra testmozgásra még iskola és szakkörök mellett is tudsz időt szakítani. Tehát sportolj, járj el futni és emellett figyelj oda az étkezésre. Ne egyél édességeket, kerüld a zsíros, olajos ételeket, a tésztákat, a krumplit. Esetleg a kenyeret hagyd el az étrendedből (de tapasztalatból tudom, hogy iskola mellett azt nem könnyű).

A gyümölcsökkel vigyázz, mivel cukrosak. A banánt hanyagold a kalória tartalma miatt. A zöldségeket sem kötelező nyersen enni. Párolva nagyszerű köretet lehet belőlük csinálni. Vagy készítsd salátát. Nem nehéz, és gyakorlatilag olyan zöldséget teszel bele, amilyet akarsz. :)

2013. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csizia ***** válasza:
Azért majd menj el piacra. Ne a tescoba. Meg az aldiba. És vegyél hosszúkás minél pirosabb paradicsomot és jól sózd meg. Egyet kóstolj úgy meg. Ja és vágd négyfele és úgy sózd meg a nedves részt. :) Kolbász fehérkenyér vagy májkrém fehérkenyér hagyma kombó a világ legjobb kajája paradicsommal. Ja igen a padlizsánkrém fehérkenyér paradicsom is állat az ahoz még hagyma se kell.. Persze ezt csak érdekességféleképpen írtam. Fogyókúrához tilos.
2013. szept. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát erdélyben élek és nem megyek tescoba :D amúgy ha jártatok itt tudjátok,hogy erdélyben milyen ételek vannak..


arra gondoltam,hogy párolt zöltségeket eszek meg sovány húst ..egész szeptember végéig és egy héten összesen 3 órát biciklizek..így mennyit fogyhatók?

2013. szept. 5. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:

A fehér tök, és a többi tökféléből is (pattiszon, cukkini stb.) megfőzöd a pörköltet, a levét besűríted = egy kanálka tejfölbe kevéske lisztet és beleforralod. (Ennyitől még nem dől össze a világ!)

Ugyanígy készíthetsz tojás-pörköltet is.

A párolt zöldséget összeturmixolod, összetöröd, nyers tojással és zsemlemorzsával (esetleg liszttel) összegyúrod fasírozottnak, akármilyen főzelékkel eheted.

Persze a párolt husi mellé a párolt zöldség, vagy éppen a nyers zöldsaláta is nagyon laktató tud lenni.

2013. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem fogyasztom salátát és tököt semmi formában
2013. szept. 5. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A gyümölcsökből pont a leghízlalóbbakat soroltad fel. Ezeket mindenképpen felejtsd el a diétád idejére. Esetleg narancsból ehetsz egy keveset, ha amúgy rendesen diétázol, hogy azért ne legyen tortúra az egész. Zöldségből meg rengetegféle van még. Én pl. imádom a brokkolit, a karfiolt, a zellert. Főve nagyon finomak, főleg ha a főzővizébe teszel egy kis citromlevet.
2013. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
gyümölcsöket ritkán fogyasztom szöllöt csak ""osszl,epret keveset amikor érik meg a banán és a narancs az épp csak ,hogy megeszem
2013. szept. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!