Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha visszaszoknék a cigire,...

Ha visszaszoknék a cigire, könnyebben tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Csak pár napig bírom a megvonást, gyűlölöm ha éhes vagyok, nem bírok fogyni:( 5 éve leszoktam a cigiről, gyakoraltilag azóta vagyok zabagép. Szóval a kérdésem adott...
2013. szept. 5. 20:11
 1/9 anonim válasza:
Elvileg-ismerősöm szerint-a dohányzás miatt kisebb az étvágy, de én nem szoknék vissza, az ára és az egészségkárosító hatása miatt. Inkább olyasmit ennék, ami jobban eltelít.
2013. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem aztán mindegy, hogy mitől készül ki a szíved és az érrendszered, a cigitől, vagy a túlsúlytól.

Amúgy ha nem éhezteted magad, hanem értékes, szénhidrátszegény élelmiszereket fogyasztasz, nem leszel éhes, és még fogysz is.

2013. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudatos-gramm pontos mérleggel kimért-és nem fokozatos a ch csökkentés ha éhséget érzel diéta alatt.

a dohányzás max annyiban játszik szerepet itt,hogy az idióta és hozzá nem értő koplalás stresszel-frusztrál téged,egy cigi elszívása és a nikotin meg csökkenti a frusztrációt.

szóval nem releváns a téma ebben a kategóriában.

2013. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha visszaszoksz a cigire, kajára úgyse marad pénzed, szóval tuti a fogyás :D
2013. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
minden egyes falatot mérek digitális mérlegen, szóval ez így nem igaz. Mit jelent a fokozatos ch csökkentés? Milyen ütemben legyen csökkentve?
2013. szept. 5. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

fokozatos ch ch csökkentés-

van egy alap ch bevitel,amit eddig tartottál ugye.

ezt kezded el csökkenteni 2 hetente 100-200g-vel egészen a napi 50g-ig,aztán azt tartod egészen addig amíg le nem takarodik a testedről az összes zsír.

szóval nem drasztikusan vonod meg hirtelen,hanem fokozatosan,hogy megszokd és ne stresszeljen.

persze ez csak akkor működik ha megvan a napi tskg napi 2-3 g fehérje.


heti 1x tarts csaló napot,amikor is mehet több ch és zsír,de ésszerű határok között.

2013. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbálom így.
2013. szept. 5. 21:43
 8/9 LaszloIbi78 válasza:
lehet, csak nem érné meg... mivel elég sok más út vezet a lefogyáshoz.
2013. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Volt egy haverom, eléggé dagadt volt, legalább 15 kg + , elkezdett cigizni, rá 9 hónapra kocka hasa volt 😁
2019. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!