Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt 10 kiló fogyás?

Alana9274 kérdése:

3 hét alatt 10 kiló fogyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Nagyon optimistán állok hozzá,mivel régen étkezési zavarom volt,és anorexia gyanús voltam,de kigyógyultam belőle hála Istennek.Augusztusban még gyönyörű,egészégesen vékony voltam ám az utóbbi egy-két hétben "visszaköszönt" ez az evési zavaros izé,mivel néha azért vannak gyenge időszakaim..nem részletezném hogy mennyit ettem,miket stb..(negatív emberek,és akik le akarnak osztani vagy kioktatni,kérlek titeket most zárjátok be ezt a kérdést)úgy érzem hogy kb 10 kilóval több lehetek most (nemtudom mennyi a víz,glikogén meg a többi cucc) de ebből 6 tuti zsírba jött fel.szeptemberből még pont 3 hét van,szóval het 3 kg mínuszra gondoltam és akkor okt.1 re megvan a -9 kg..ja és heti 5-6x egy órát edzek rendszeresen (ebből van aerobic és intervall ellipszis-futópad kombó)Nem egyszer lefogytam már villámidő alatt viszonylag sokat..szerintetek lehetetlen? elsősorban tapasztalatok érdekelnek:) köszi,pusz:)))

2013. szept. 8. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és annyi még hogy nemis edzettem:) pedig 3 éve rendszeresen edzek. 173 cm vagyok és kb 60 kiló VOLTAM.most nemtudom mert sosem állok mérlegre,mert szerintem nem az a mérvadó
2013. szept. 8. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

3 hét alatt 10 kiló fogyás?

Ha a végén kórházba akarsz kerülni...


Ó, és tévedsz. Nem gyógyultál ki.

2013. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én a harcosok étrendje alapján táplálkozom, nem akartam fogyni, de az első hónapban fogytam 6 kilót. Kijöttek a kockáim :D
2013. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél rendesen, szálkásíts és majd meglátod mi lesz.. Ne koplalj azért, hogy heti 3 kiló tömegvesztésed legyen.. Ez így lenne logikus, egyszerű.
2013. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
TaplalkozasHarcmuveshez csatlakozom!
2013. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 válaszolónál ott a PONT.

Attól hogy egy kicsit ettél még nem hízol 10 kg

és tévedsz ha azt hiszed kigyógyultál....

2013. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!