Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most első célom hogy...

Ha most első célom hogy lefogyjak válasszam az aerob edzéseket tehát futás, biciklizés de akkor már mellé ne is alakformálózzak?

Figyelt kérdés

Régebben tettem egy fel egy kérdést és abban irták ha fogyni akarok aerob edzést csináljak a rubint réka,béres felesleges... én nem tartom annak főleg szeretem csinálni a gyakorlatait súlyzókkal végzem tehát a fenék,kar gyakorlatai 2kgos sulyzokkal végzem. Mondjuk bizonytalan vagyok mert ha erősitek x testrészeimre akkor izmosabb lesz és nemtudom akkor vékonyodik-e a combom mintha csak futnék,bicóznék..:SSS akkor hagyam abba az aerobikot és csak fussak bicózzak vagy csinálhatom nyugodtan vagy ne mert tényleg izmot növelek....?


Valaki segitsen olyan bizonytalan vagyok!!


2013. szept. 12. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából egy kis alakformálástól nem leszel olyan rohadt nagy izmos, mert nekünk nőknek alacsony a tesztoszteron szintünk, így izmosodni is nehezebb.


Szerintem mindenképpen erősíts, mert egyik ismerőst idézve (aki hobbi testépít) ha nem erősítesz mellé, akkor csak egy nagy "foggy" leszel a végére, ami nem szép.:)

Én is erősítettem mellé bőven, fogytam is rendesen.

2013. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 kilótól semmid nem fog izmosodni. Diéta alatt eleve se lehet, max kövér kezdőknél eleinte egy picit, de nem szignifikáns mértékben. Az 'erősítés' azért kell, hogy az izmok egyáltalán megmaradjanak. Ugye azok adják a formát.


Nagyon izmos soha nem leszel, de még a női szinten közepeshez is sokat és jól kell edzeni.

2013. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az "alakformázás" (de utálom ezt a szót) sokkal fontosabb, mint az aerob vagy a kardió.

Mivel a zsírvesztés sikere 2/3 részben az étrendtől függ, ezért a legfontosabb, hogy megmaradjanak az izmok és formás legyél.


Tehát:

A siker alapja a diéta és a súlyzós edzések, kiegészítve az aerob vagy kardió mozgással.

2013. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az a kiegészités nem elenyésző mértékben járul hozzá a fogyáshoz. :) Csak ennyit tennék hozzá a válaszokhoz.
2013. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erősítő edzés, gyógytorna (jóga, qigong, pilates..)


Miért futnál meg bicikliznél? Kergetnek valakik?

2013. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!