Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindegy hogy hogy eszem?...

Mindegy hogy hogy eszem? Zöldég vs. Gyümölcs.

Figyelt kérdés

Elkezdtem diétázni és nem tudom hogy hogy jobb zöldséget fogyasztani.Nyersen vagy párolva?Vagy mindegy? Megtudnátok mondani hogy zöldségből melyik a legtöbbet fogyasztható diéta esetén?

Mielőtt elkezdtem diétázni találtam pár olyan cikket amiben azt írták hogy nem jó gyümölcsöt fogyasztani. Szerintem ez hülyeség.Én, itthon turmixolt gyümölcsleveket szoktam inni akkor ez most baj?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 15. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

hát igen a gyümölccsel sajnos az a baj, hogy telis-tele van cukorral, ezért a gyümölcsöt délelőtt, reggel, szénhidrát, ezért elindítja a napodat, vagyis energiát ad, ezért kell reggel a cukor, zöldséget este, az mindegy, hogy párolod, sütöd, grillezed,nyersen eszed, de semmi esetre ne rakj rá olyan fűszert amiben van cukor, a zöldség fehérje, könnyen emészthető, este kell enni sovány hús mellé van önmagában salátaként

én is hülyeségnek tartom ezt a "gyümölcsellenességet" , simán belefér mértékkel , edzés mellett, inkább este 2 darab barack, mint egy csokis muffin

és zöldségből a kukorica, bab, krumpli amik nem jók diéta esetén sem

2013. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!