Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok.165 centi...

14 éves fiú vagyok.165 centi és 44 kiógramm. Nagyon vékony vagyok. Hogy hízhatok gyorsan meg?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan? Sehogy. Bocs:(

Lényeg egyél úgy ahogy neked jó mozogj sokat az növeli az étvégyat. Állítólag a nutellás kenyér és a kenyér meg csoki hizlal.

2008. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Magas B vitamin tartalmú sportvitamin segíthet, mert a 44 kg elég extrém. (FitnesPont , Hervis stb kapható)

De muszály edzened mellé, mert különben csak a zsír rakódik rád, ami nem szerencsés.


Tömegnövelés:

[link]


Ezen az oldalon mindent megtudhatsz a tömegnövelésről

2008. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hízni akarjál, hanem izmot felszedni, mert különben az alcsony magasságodhoz meg a vézna testalkatodhoz még sörhas is fog társulni.
2008. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
38%
Egyél sokat, sok cskit és húst tésztát és krumplit és ha lehet egyél gyorsan! És ne egyél savanyúságot. Mármint ne sokat.
2008. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se jo,ha csak zsirt szedsz fel.Lehet,de ne sokat.Egyébként a legjobb módja az elhízásnak az,ha kb.600 kalóriát eszel,ami elég kevés,de egy hét alatt lefogysz 1 kilót,aztán mikor abbahagyod,felszedsz hatot.A súlyod azért fog nőni,mert a szervezeted azt hitte,hogy éhezik,és mikor már többet eszel,raktározni fog. (egyébként ezt A Norbi titok c.könyvben olvastam,de beválik).

Ezen kívül sportolj olyan sportot,ahol az izmaid nőnek!

2008. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyes étkezés az alapja midennek. Meg kell tanulnod rendesen enni és nem csak sokat enni. Pl: Reggeli zabpehely,cornflakes tejjel vagy kakaóval. Tízórai tojás, felvágott és zöldség. Ebédre levesek, sok csirke, pulyka, hal sok rizzsel vagy burgonyával. Uzsonnára vmi finom és tápláló. Vacsora lehet ugyanaz mint az ebéd. Valamilyen komplex vitamint feltétlen szedj. És nagyon ajánlott az edzés.
2008. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
7%

Énis 14 éves fiú vagyok 175cm 68 kg és boldog :)

jah és bringázz sokat

2008. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amugy meg szerintem annyira ne kesergj ezen, mert pont ez az az idoszak, amikor egy csomo testi valtozas be fog indulni, szoval lehet, hogy eszre sem veszed, es 'megemberesedsz'. Persze a sportolas mindenkeppen jo. Mindenesetre ha nagyon zavar, azert en inkabb egy szakembert kerdeznek meg, hogy mit tanacsol. Lehet, hogy egesz mas all ennek hattereben, amit esetleg erdemes kivizsgalni.
2008. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!