Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni, 14 éves...

Le szeretnék fogyni, 14 éves vagyok, 165 cm, 57 kg. Mivel próbáljam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 165 cm és 57kg. (kb) mivel kéne próbálkoznom lefogyni?Sportolok is.Röplabdázok!Vagy az étrendemen változtassak?segitsetek
2007. szept. 30. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia.hát az étkezésen is változtani kell ha fogyni szeretnél.pl.

-ne egyél sok fehér kenyeret,péksuteményt,

-keruld a cukrot,vagy csak keveset használd.

-egyél sok gyumolcsot,az ananász,narancs,citrom nagyon jo zsírégeto.

-igyál minél tobb folyadékot,persze nem cukrosat.legjobb ha vizet iszol és facsarsz bele citromlét.ha sokat iszol az elnyomja az éhségérzeted.

-este 6után ne egyél már semmit(legfeljebb 1 almát vagy natúr joghurtot vagy ilyesmit,)

-az édességbol pedig fogyassz a leheto legkevesebbet.

remélem adtam pár használhato otletet.sok sikert:)

2007. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
Szia! Én azt tanácsolom, hogy az anorexiát kerüld!!! Nem hiszem, hogy a te korodban kóros lenne az alkatod, még fejlődik a szervezeted, ne állítsd meg hülye fogyókúrákkal! Még csak most kezdesz nőiesedni, most kezd kialakulni a végleges formád, pl. mellek..Nagyon jól teszed, hogy sportolsz, csak így tovább, és ha valaki azt mondja, hogy kövér vagy, akkor ne beszélj vele többet, mert valószínüleg nem normális! Ilyenkor legfeljebb kislányos az alakod, de semmiképp sem elhízott!! Várj még 16-18 éves korodig, és akkor már latni fogod miről beszélek!
2007. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
4%
nekem is ez a véleményem!szerintem álj ellen a sok édességnek,ha még a barátnőid esznek is,te azért is mutasd meg hogy megtudod csinálni. NINCSEN : csoki,chips,csak tudd az hízlal a legjobban.semmilyen olyan üdítő amibe édesítő van stb. csak viz! és az a lényeg suliba vigyél el 2 szendvicset,és ugyanugy reggeliz,ebédelj,és vacsorázz!csak n egyél édességet!bár te még 14 éves vagy,de azt monnyák hogy a legjobb fogyasztószer a világon a : szex ! vagy elég az is ha egy kicsit megmaszírozod magadat! ott :D de NE hogy fogyókúrázz! még fejlődik a szervezeted,és még nyúlni is fogsz! sok sikert ;) !
2007. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
4%
igen ébn is igy hallottam hogy a szex a legjobb,de pl. nekem az ismerősem mondta hogy az is elég ha hetente vagy 5-6 szor ott "lent" egy kcsit jáccadozol! de csak is ujjal..ne hogy megsértsd magadat!;)
2007. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Egy 165 cm-es embernek az ideális testsúlya 54 és 68 kg között van. (Utánanéztem) Te ebbe tökéletesen beleesel. Nem hiszem, hogy kövér vagy. Különösebb fogyókúrába ne kezdj, viszont próbálkozz egészségesen táplálkozni. Az nagyon jó, hogy mozogsz. Ha "leszoksz" a fehér kenyérről, máris sokat tettél az egészségedért és az alakodért. Lefekvés előtt 4-6 órával már ne egyél, és csak nagyon ritkán nassolj! + sok zöldség, gyümölcs, rengeteg ásványvíz. A cukros üdítőket felejtsd el! Soha ne éhezz! Azt mondják egy nap többször kell enni kevesebbet. Ha ezeket be tudod tartani, akkor előbb-utóbb eredménye lesz már a közérzetedben is. Sok sikert!
2007. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A röplabda nagyon jól fogyaszt, ha még sétálsz is + ugrálókötelezel + felülések, akkor nem kell fogyóznod, csak arra figyelni, amit a többiek írtak (chips, fehérkenyér, sok pizza..). Mindent kell ennned, mert nem lesz erőd tanulni és mozogni is. Persze nem mindegy, hogy mikor és mennyit. Neked ideális testsúly 55-65 kg között. Ha tv-t nézel vagy olvasol, akkor ne egyél közben max. gyümölcsöt. Szerintem nyugodtan ráérsz még 18 éves korodig a szexre.
2007. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
pszichológussal!
2007. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!