Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egyek makaronit...

Szerintetek egyek makaronit dieta alatt egyszer?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vagyok vele, hogy 2 hetente egyszer tartok egy napot, hogy eszek ilyeneket. Csokoládét, tésztát, panírozott húsokat, krumplit. Nem hízok:) és jól mennek a kilók. Szerintem megehetsz egyet többször is diéta alatt.
2013. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oke..mert ma egesz nap zoldseget meg gyumolcsot eszem es felajanlottak csokit es en odaadtam maskinek :( de igazabol megszakadt a szivem :))
2013. jún. 24. 22:00
 3/10 A kérdező kommentje:
de ugye nem gatol a fogyasban?
2013. jún. 24. 22:00
 4/10 Lipton. ***** válasza:
dehogy is egy kis makaróni meg csoki, cukor nem a világ vége simán belefér a diétába, de nem folyamatosan csak ritkán 3-4 naponta :)
2013. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lipton. ***** válasza:
29%
amugy rohadtul nem fér bele a diétába a csoki makaróni gyümölcs -.-
2013. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de gonosz vagy Lipton. Ahogy az első írta, kéthetente egy nap oké. 3-4 naponta hááát... inkább ne, legyen tényleg másfél vagy kéthetente. Nálunk itthon is itt van a szekrényben a spagetti tészta meg a szósz bolognaihoz de úgy vagyok vele, hagy várjon még ott picit :)
2013. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lipton. ***** válasza:
a mai napon nagyon kedves voltam mindenkivel, nem bunkóztam ma és nem is fogok többet, mostantól türelmes leszek :D
2013. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyél. Én is fogyózom, bár már tudom, hogy nem kéne, de mivel kedvenc ételem, kéthetente egyszer megengedem magamnak. 60 g makaróni, 3 evőkanál milánói szósz és 50 g sajt nekem egy adag, ez összesen 420 kalória, ami még belefér. A táplálkozásharcművész féle módot követők szerint a tészta felesleges, soha nem is kéne enni, de nyugodtan egyed, heti egy alkalomtól nem fogsz meghízni.
2013. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lipton. ***** válasza:
tészta jó dolog de csak a Durum tészta :D
2013. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oke koszi :D mar megettem ,de nagyon keveset :)
2013. jún. 24. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!