Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 92kg vagyok szeretnék lefogyni...

92kg vagyok szeretnék lefogyni 80kgra! Milyen módszert javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a "csak 12 kg"-ot sporttal+este 6 óra utáni nem evéssel+édességmentesen lazán ledobod!
2009. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyáron kezdtem el fogyózni, én 96 kg voltam most 81 vagyok.

Heti 4szer jártam konditerembe (a fogyi megkezdése előtt már 9 hónapot edzettem) súlyzósedzésre és 30 percet lépcsőztem minden edzés után. Reggelire 1 zsemlét ettem általában, vagy fél liter sovány tejet müzlivel. Edzés után fehérjét, de ha nem jársz edzeni akkor neked ez nem kell. Bár az étvágyat remekül csökkenti. Ebédre és vacsorára pedig levest ettem. Csak levest semmi mást! Ebből ehetsz amennyit akarsz! Nem tudom neked mennyi kitartásod és akaraterőd van, de én megbírtam állni táborban is, hogy én csak levest ettem szinte egész nap a többiek pedig jobbnál jobb kajákat tömtek magukba mellettem. Már 2 hónapja rendesen eszek, úgy mint a fogyózás előtt, mindent mindennel, bármikor, persze sokkal kisebb mennyiségben és nem jött vissza. Néha ingadozik de akkor kicsit visszafogom magam és kész. A héten kezdtem el a második kört most szeretnék 75 kg-ra lemenni, most megint szendvicset, gyümölcsöt és levest eszek. Bár már mindenki azt mondja, hogy jó vagyok így is, a kondi miatt elég izmos lettem, nem csak zsírból van a súlyom :)) Nemedet nem írtad le, ha nő vagy akkor a súlyzós edzést nyugodtan hagyd ki, és fuss, lépcsőzz 60 percet naponta, de legalább 4szer 1 héten. A biciklizést nem ajánlom, mert ha felállsz a két lábadra sokkal több kalóriát égetsz el. És igyál rengeteget, tényleg fontos, főleg edzés alatt, mert ha nem iszol eleget többet kell dolgoznia a szívednek.


Ha betudod ezt tartani garantálom neked, hogy sikerül! A lényeg, hogy fokozatosan csináld, ha nem elég kezdetben az 1 zsemle reggelire, semmi gáz egyél 2-t, most nem tudom megmondani de lehet, hogy az elején nekem sem volt elég az 1:)


Szorítok neked, sok kitartást és sok sikert kívánok!


17/F

2009. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

22:07-es gratulalok, ugyes vagy! Nagyon kedves is vagy, aranyosan irtal!:)

Amugy milyen magas vagy?

2009. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!168cm magas vagyok
2009. nov. 6. 08:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, 22:07es vagyok, én csak 173 cm magas vagyok:)
2009. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ertem, egy fiunak ez a magassag teljesen ok.
2009. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 100kg-ról mentem le 79kg-ra és szintén 17 éves vagyok. (181cm) A lényeg, hogy ne egyél, csak napi egyszer és igyál sokat. GYALOG menj suliba és gyalog is menj haza, ez sokat számít! Én csak ezeket tartottam be és szinte olvadtak rólam a kilók 4 hónap alatt. Sikerülni fog és jönnek majd a csajok is, és nagyon boldog leszel, hogy sikerült lefogynod!
2009. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!