Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék minnél hamarabb...

Szeretnék minnél hamarabb lefogyni, tudnátok segíteni, hogy hogyan?

Figyelt kérdés
164cm és kb 82kg vagyok, már kiskorom óta sok ajtam a felesleg és legalább 60 kg-ra szeretnék fogyni, kb 1 hónapja számolom a kalóriákat, de tudom, hogy ez önmagában nem elég...sajnos nincs elég időm rendszeresen sportolni és kondibérletre sincs pénzem csak a suliban a tesiórán( ott általában folyamatosan futunk váltott tempóban, focizunk ill. kosarazunk, alapvetően aktív vagyok az órákon) ha valaki tud edzésterveket vagy vmilyen segítséget az írjon!(főleg has-comb tájékról fogynék) előre is köszönöm :) 16/L

2013. szept. 22. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrét ütemtervet nem tudok adni, de az úszás jó alakformáló. A futás és a kerékpározás is hasznos lehet. ;) Persze mértékkel, tehát kevéssel kezdesz és folyton emeled az időt, a kilométert.
2013. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
27%
Ne egyél szinte semmit, és naponta mozogj legább húsz órát intenzíven...le fogsz fogyni garant...
2013. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudnék. Írj privátban, ha érdekel.
2013. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom, máris kaptál két semmitmondó, használhatatlan választ. Tudod miért? Mert nekik nem fontos, hogy te lefogyj. Az a fontos, hogy ingyen osszák az észt.
2013. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az hogy nem kérnek pénzt néhány jó /kevésbé jó tanácsért, azért nem kell felháborodni...amúgy általában amiért pénzt kérnek az a legkevésbé hasznosabb...
2013. szept. 22. 17:02
 6/9 anonim válasza:
szia. legfontosabb az elhatározás, hogy te fogyni akarsz, mikor ez tudatosul agyban, akkor kezdheted el megvalósítani. ha van lehetőséged, járj el úszni. a lehető leghasznosabb, mivel úszás közben minden testrészed mozog és rengeteg kalóriát égetsz el közben. a másik a futás és a gugolás. ha combból akarsz futni, mielőtt elindulsz, szorosan tekerd be folpack-kal a combod, de ne lazuljon le (a folpack alatt viszonylag nagy hő keletkezik, amitől elkezd ízzadni a combod, mikor érzed hogy folyik ki a fólia alól az izzadság, az már félsiker egy edzésen). ha eltervezed és rendszeresen elkezdesz sportolni, ajánlom a BioTech BrutalBlade zsírégetőjét, de ha komolytalanul veszed az edzést akkor felesleges bármit szedned hozzá mert hatástalan lesz. Kenyeret próbáld meg kiiktatni egy időre az étkezésedből, és este 6 után már csak viz kerüljön be a szervezetbe, étel már ne. ezzel nem eszet akarok osztani, csaj a saját tapasztalataimat osztom meg veled. nekem bevált az úszás-futás+brutalblade kiegészítésként. sok sikert!
2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat mindenképpen kipróbálom:)
2013. szept. 22. 19:00
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] vagyis 5.900 ft. + szállítás. Egy doboz nyilván nem elegendő, de a hatása sem garantált...
2013. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
senki nem mondta hogy egy dobozzal elég lesz, de ha megvan mellé a mozgás, van hatása és segit. az áráról annyit, hogy nem olcsó de az egyik legjobb a kategóriában.
2013. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!