Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabkása süteményt tudtok?

Zabkása süteményt tudtok?

Figyelt kérdés
Tudom tele a net ezekkel,de azok nem kellenek.:) 2éve itt valaki írt nekem egy recit ami sütöbe sütös volt és valami nagyon finom azt keresném.:)

2013. szept. 22. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én csak zabpelyhes csokis keksz receptet tudok...
2013. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én ezt ismerem. Egyszer csináltam meg, nem volt rossz, de nem szeretem hőkezelni a gyümölcsöket és különben sem szeretem a zabpelyhet, inkább az olajos magvakat (de ez nem volt kifejezetten zabízű, az alma és az ízesítés megoldotta):

[link]

2013. szept. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudok, én vagy alacsony ch tartalmút sütök, vagy ha már keményítős süti akkor legyen tele keményítővel, nem zabozok sz.arral. Mármint nem sz.arozok zabbal, ha már hízás akkor legyen kövér :D
2013. szept. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aztak.. urva.


[link]


ezeket nézd meg! :D

2013. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!TáplálkozásHarművésze én úgy tudom,hogy a zab vagyis a zabkása pl kifejezeten jó hatással van az életmód váltásra (diétára) és a jó ch-ák közétartozik...
2013. szept. 23. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Keményítő közé tartozik. A keményítő mióta jó? Azt hittem már köztudott, hogy a tésztában, rizsben, krumpliban lévő keményítő gyorsan felszívódó szénhidrát, semmi jó nincs benne hacsaknem, mondjuk hogy finom.
2013. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát body b oldal is pl előszeretettel ajánlja a zabkását..
2013. szept. 24. 00:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Megnézted miből áll a zab? Mi az összetétele?


Azt nézed mit ajánlanak mások.. Oké. Először is, testépítőknek persze hogy jó a keményítő, a hízás és az izomépítés folyamata abszolút hasonló.. Akkor viszont döntsd el, hogy növekedni akarsz, vagy fogyni. És hogy üres keményítőt vinnél-e be a szervezetedbe. Lehet, én nem akarom azt mondani hogy nem, csak nem kell még azt is megmagyarázni hogy jó. A rozskenyérrel sem az a baj, hogy megeszik, hanem hogy közben elfelejtik róla hogy tömény szénhidrát, gluténnal, lektinekkel.. és már amikor megbetegszenek, akkor is eszik.. amíg valakit nem zavar túlzottan, addig ehet, lehet fogyni zabevéssel is. Csak ne gondoljuk, hogy jó kaja. Maradjon inkább finom :)

2013. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8/8

én csak ennyit írok..


Ráadásul: "A zabpehely kevés kalóriát tartalmaz, viszont rost- fehérjetartalma magas, amely hozzájárul, hogy tartalmas és tápláló étel legyen. Jelentős mennyiségben tartalmaz B1- vitamint, de számottevő B2-, B3-, B6- és K-vitamin tartalma is. Ásványi anyagok közül kiemelkedő mangán-, magnézium-, réz- és foszfortartalma, de gazdag kalciumban, vasban és cinkben is.


A zabpehely rendszeres fogyasztása jó hatással lehet az egészség megőrzésére, javíthatja az emésztést és a csontok, valamint az erek általános állapotát."



de ha ez neked rossz, akkor hajrá. :D

a zab igen is jó.

az elkészítésétől függ, hogy milyen lesz.

Ha cukros nesquiket vagy 1 kiló cukrot tolsz bele 2,5%-os tejjel, persze hogy rossz.


De natúr joghurttal, vagy zsírszegény tejjel, vagy simán vízzel semmi bajod nem lesz tőle.

Ne tévezd meg az embereket.

Minden diétában ajánlják a zabot a rengeteg vitamin miatt, amit tartalmaz, és amit a legtöbb diétázó simán kihagy az étkezés csökkentése miatt..

2014. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!