Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétás étrended hogy oldjam...

Diétás étrended hogy oldjam meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Eleve a napi ötszöri étkezést sem tudom megoldani mert nem szeretek a suliban a folyosón mások előtt enni ( még egy almát vagy csokit sem)

A kaját meg muter főzi azt meg gondolhatjátok milyen diétás, ha jól emlékszem volt már olyan hogy felvetettem hogy most főzzünk valami diétás kaját de utánna valaki fintorgott, hogy nem ízlik neki, nekem meg nincs pénzem hogy magamnak megvegyem és megcsináljam

tanács, ötlet kellene



2013. szept. 23. 04:32
 1/4 anonim válasza:

Márpedig az iskolában egy alma belefér. Ha az zavar, hogy harapdálod, reggel vágd fel magadnak. Egy gerezd almát jó gyorsan el lehet rágcsálni, több szünetre is jut.

Főétkezéseknél annyit tudsz trükközni, hogy mondjuk ha valamilyen húst esztek körettel, akkor te kihagyod a köretet és helyette egyél hozzá zöldséget, salátát. Annyi biztosan belefér anyukádnál is, ha nincs ideje neked csinálni, akkor bedob egy zacskó előrekész salátát. Esetleg annyit te is megtehetsz, hogy pár zöldséget összevagdosol és bedobod a sütőbe, nem nagy tudomány. Vannak olyan diéták, amik azt figyelik, mit mivel eszel. Lehet hogy neked ez jönne be, mert így a családod ugyanazt ehetné, mint eddig, maximum más kombinációban. Igyál több vizet, az mindig segítség a szervezetednek, olcsó, senkit nem zavar..

Remélem legalább kicsit hasznos voltam :)

2013. szept. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hús, zöldségevés. Úgy oldd meg, hogy mást nem teszel a szádba (nono!).


Muterod nem főz húst? Ha igen, akkor az diétás.. csak ne csokismuffint egyél hozzá köretnek.


Nem kell naponta 5x enned, még mindig nem esik le.. nem az a lényeg mennyit, hányszor esztek, hanem hogy mit. Minél ritkábban eszel persze annál természetesebb, de most nem ez a lényeg. Fontosabb hogy mit.

2013. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ha néznek közbe, de ha otthon nem reggelizel, iskolában kéne. Reggeliszünet van, nem? Vagy a teremben esetleg? Mindenképp reggeliz, max otthon :)
2013. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reggelizz* elnézést.
2013. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!