Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni tud...

Hogyan tudnék fogyni tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés
másfél éve szültem, terhesség alatt 55 kilóról 75 re nőtem , szülés után lefogytam 66kg ra , jelenleg is ennyi vagyok. Pedig több mint fél éve folyamatosan járok futni és tornázok is, de egy grammot nem tudok fogyni. Azzal tisztában vagyok ,hogy sosem leszek már 55kg ,de igazából az zavar hogy ,nagyon széles a csípőm és a hasamon az úszógumi. Van valakinek valami jó ötlete hogyan lehetne lefaragni legalább 58-59 kg ra
2013. szept. 24. 14:44
 1/1 dumph98 válasza:
Van pár egyszerű,de nagyszerű technika :) Napi 3 nagy étkezés helyett egyél inkább keveset,de sokszor :)Próbálj meg az étrendedbe beiktatni saláta féléket :)fontos,hogy 40%-a legyen hús, hogy fehérjét is juttas be a szervezetedbe :) a vitaminok miatt sokféle zöldséget rakj a salátádba :)Ha üditőt fogyasztanál válts inkább a rostos 100%-os gyümölcs levekre :)Még egy jó tipp :) kondiba menyj el tornázni és 45° haspadon emeld meg magad,hogy ne érjen semmid a földhöz :) ne emelj nagyokat csak kicsiket magadon :) próbálj meg minden alkalom után 10-el 20-al többet csinálni :) Nem csak lapos hasad lesz, hanem formába is hozod magad fizikailag is :) Remélem segítettem
2013. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!