Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez tényleg lehetséges?

Ez tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés
Sikeresen leadtam 8 hónap alatt 14 kilót nem koplalással hanem mindennapi futásssal. Az elején a norbi update táblázat segítségével (szoval nem vettem update termékeket) fogytam majd kalóriaszámolással 1200 kcal bevitellel.2 hete kezdtem bele a súlytartásba. Szóval megint az update táblázatot figyelem. Volt 2 csalós nap. Vasárnap a budapesti Èdes Napokon voltunk hétfőn meg szülinapoztunk és megettem egy szelet tortát. De a többi napon mindent rendesen csináltam. Reggelire általában egy korpás zsemle zöldséggel csirkemellsonkával,tízórai 2 db gyümi vagy saláta,ebédre a menzai kaja amit rendesen megeszek így uzsonnát már nem eszek és vacsira pedig valami fehérje. Minden nap nincs időm edzeni (mostanában ellipszi trénerezek) de apa vett oto chili gépet amit minden nap csinálok (most légyszi ne a gépről alkossatok véleményt) és heti 2x van kosár edzésem. Erre ma ráálltam a mérlegre ès +2kg-t mutatott...Mi lehet az oka??? 17/l
2013. szept. 26. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne (csak) a mérleget nézd. A testsúlyod állandóan változik. Tested nagy része víz, elég ha több vízet tart vissza, máris többa a súlyod. Főleg egy nőnél, ahol a havi ciklus is befolyásolja a testsúlyt. Szerintem ne aggódj. Egy hét múlva mérd meg magad ismét.
2013. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtató szavakat! :) Tudom,hogy a vízvisszatartás miatt változhat a testsúlyunk de ilyen nagy eltérést még a fogyókúra alatt sem tapasztaltam.Bár centiben meg szerintem nem változtam szóval...:)
2013. szept. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!