Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testkontroll diétát 5 napig...

Testkontroll diétát 5 napig teljes mértékben betartottam, de 5 napja nem álltam mérlegre. Várhatok fogyást?

Figyelt kérdés
Holnap állok mérlegre. Félek, hogy mégsem működik a módszer. (Napi szinten 1 órát mozogtam)
2013. okt. 3. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit ettél.


5 nap alatt semmitől sem kell változást várni, többet változik egy nap a testtömeged a vízháztartásodból adódóan mint 5 nap alatt elégethető testzsír tömege..

2013. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuti, viszont sajnos nem zsírból. Folytasd, 5 nap nem sok. Elég jó diéta, sokáig tartható. Hajrá!
2013. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és zsírból mikor várható fogyás? Egy életre tervezem ezt az étrendet, megdöbbentő a hatása minden téren.
2013. okt. 3. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
heti 0,5 - 1 kg zsírt tud leadni a szervezetünk, az átlagos fogyás szép, egészséges tempóban ebbe a tartományba szokott esni. Bár inkább heti fél kilónál kevesebb -től.. heti 1 kiló fogyást meg nem kell elvárni magunktól..
2013. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy épp paleoból tértem át erre. Paleo miatt epekövem lett
2013. okt. 4. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg monoklim, de mivel okozhatta tucat más dolog is, többek között egy ököl.. így talán nem vonok le elhamarkodott következtetéseket.. mert értelmetlen lenne. Legalább annyira, mint az epekövet a 'paleóra' fogni. Epeköves lettél, mert nem ettél kenyeret. Érzem a rejtett összefüggéseket.
2013. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem te drága, a zsírtól, magoktól
2013. okt. 4. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát persze. Egy húsevő élőlénynek (lásd ember) epeköve lesz ha húst (zsírt) eszik.


Epekő akkor tud kialakulni, ha pang az epe. Ha rendszeresen ürül, mikor alakulna ki kristály, kő? Zsírevés hatására ürül az epe. De hát persze ez csak az elmélet..

2013. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!