Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen diétához milyen ételeket...

Ilyen diétához milyen ételeket készítsek?

Figyelt kérdés

már egyszer bevált ez a fajta diéta, így most újra szeretném csinálni.

nálam ez arról szólt, hogy ettem mindent, amit megkívántam, de a tésztás, édes, cukros, élesztős ételeket csak ritkán kb hetente 1x-2x és csak délelőtt, egyébként meg próbáltam hanyagolni a kenyeret, a tésztaféléket, inkább húsokat ettem, sok leveset és krumplis ételt.

pl rakott krumpli, krumplipaprikás, tört krumpli virslivel, ilyesmi.

és ezeket ettem ebédre még néha délután is egy kicsit de mindig kenyér nélkül, salátával.

esténként pedig csak főtt tojást, vagy gyümölcsöt ettem, és sok vizet ittam, és hetente kb 2x-3x mozogtam intenzíven valamit.

és most szeretnék tanácsokat kérni, hogy milyen ételeket készíthetnék még ami olyan, hogy ebédre vagy akár délután is bátran ehetek belőle.

pl rakottas virslis tejfölös étel, krumplileves, zöldségleves, karfiolleves, gombapörkölt, stb... ilyenek.. csak túl sok öteletem nincs már, és imádom a gombát és a krumplit is, szóval jöhetnek a repcektek, és az ötletek, köszönöm előre is! :)


2013. okt. 7. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Spenótos darálthúsos rakott krumpli

rizseshús pulykából, hozzá paradicsom saláta

tojásos lecsó

rakott kel, káposzta, zöldbab, brokkoli

öntött karfiol, tetején sokazeletekkel

lecsós szelet rizzsel

céklás rizs párolt husival

citromos halfilé sóágyon vele sült krumplival

tölött tök, cukkini, hagyma, paradicsom, krumpli

főtt hús sóskamártás

spenótfőzelék főtt tojással

hagymás-paradicsomos rántotta

tükörtojás főtt répás rizzsel

tojáspörkölt rizzsel

gombás hús rizzsel

sült gomba hallal

gombamártás párolt husival

lecsós csirkemáj főtt krumplival

májgombóc leves

tojás leves

pulykaragu leves

hentestokány rizzsel

svanyú vetrece rizzsel

2013. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!