Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 100-150-kcal-al mennyi...

Unnie kérdése:

Napi 100-150-kcal-al mennyi idó alatt lehet lefogyni 10-15kg-ot? Nem olyan nagy súlyfeleslegből? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy miből megy le,tudom hogy egészségtelen,de légyszíves csak a kérdésemre válaszoljatok!

2013. okt. 8. 18:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ja, még egy dolog: Ha már ilyen szigorúan megvonod magadtól az ételt, a vitaminbevitelre - ha az étel tilos, akkor tabletta, ami nem hízlal -, plusz a folyadékbevitelre - lehetőleg szénsavmentes - légyszíves figyelj oda.
2013. okt. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
azért csinálom ezt,mert sportolni nem tudok,és ezért eszem meg egy nap ennyi kcal-t. eddig fogytam az 500 kcal-os étrenddel és sporttal 5kg-ot rövid idő alatt.
2013. okt. 13. 11:47
 13/14 anonim válasza:

Igen, már jelezted előtte is, hogy most nem mozoghatsz. Azért tényleg figyelj oda, mert nem csak, hogy egészségtelen, de nehogy átboruljon a szervezeted és esetleg utána 2szer annyit szedj fel rövid idő alatt. Az nagyon nem tenne jót az ereidnek és persze a szívednek sem.

Tényleg javaslom a vitaminokat, a sok folyadékot és ha szereted, akkor a zöld teát is. Az utóbbit estefelé érdemes fogyasztani kis (igazi) citromlével.

2013. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
értem :) Oda fogok figyelni,köszönöm:))
2013. okt. 14. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!