Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Láttátok a TLC műsorán a...

Láttátok a TLC műsorán a Kövér kamaszokat? Vélemény?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez az a műsor ugye, ahol egy külön suliba járnak, és ott a tanítás mellett tornáznak is?

ha ez, akkor már láttam.

Nálunk is kéne ilyet indítani, de csak akkor válik be, ha az odajáróknak van akaraterejük is.

Az egyik részben pl elvitték őket almát szedni, és tilos volt enniük, de 5 perc múlva már mindenki zabált..xd

Meg kimenőben sokan elmentek a városba és jól bezabáltak.


Szóval, szerintem jó ötlet egy ilyen suli, de csak annak, aki tényleg le akar fogyni.

Volt az a néger csaj valami T-betűs. A műsor elején a dombra nem tudott felmenni, olyan kövér volt, de a végére tök jól lefogyott, és ő is testedző lett.

2013. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én csak pár percet láttam belőle, de jó ötletnek tartom.

Ha már pár fiatalnak segítenek lefogyni akkor érdemes volt elkezdeni az Akadémiát.

2013. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, erre a műsorra gondolok.

Én is egyetértek veletek, hogy egy ilyen akadémia nagyon hasznos tud lenni.

2013. okt. 10. 06:55
 4/5 anonim válasza:
Nagyon jónak tartom! Viszont minden fejben dől el: csak az fog fogyni, aki akar is. A suli lehetőséget ad.
2013. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csirpi válasza:
Volt benne egy nagyon kövér lány Tanisha v ki,na Ő tényleg sokat fogyott ott.De Scott akinek taknya nyála összefolyt,annak az anyja se úgy állt hozzá,ahogy kellett volna.
2013. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!