Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy ilyen...

Hogy érhetném el, hogy ilyen combjaim legyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg olyan combjaim vannak mint a képen a második lánynak. Hogyan érhetném el, hogy olyanok legyenek, mint az elsőnek?

A biciklizés és a séta jó rá? Vagy tudtok olyan sportokat, amelyek kifejezetten erre valók?

Előre is köszi a válaszokat. :)


Kép: [link]



2013. okt. 11. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint olyan combod van, mint az első lánynak, és a másodikat szeretnéd, csak elírtad..:D

Nem vagy normális egyébként...:D


Ha fogysz, vékonyodik mindened, a combod is...de minek neked pipaszár lábak?

2013. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem is irok semmit mert megint ki fognak tiltani innen..
2013. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hehe, nem írtam el, komolyan szeretnék ilyeneket :D

Amúgy köszi a választ :)

2013. okt. 11. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj olyat mint az első képen.

Nekem volt olyan lábam mint a bal oldali képen és sikerült olyanra fogyni mint az első. DE NE AKARD EZT, mert nagyon csúnya tud lenni!!

Nézz már rá rendesen, csak csontja van, semmi izom nincs rajta!

Te is akarod hogy - mint ahogy engem is - megbámuljanak az utcán és összesúgjanak mögöttem hogy "ez éhezik?" "auschwitzból menekült?"


A nyáron sikerült nekem visszahíznom (nem zsírosabb hanem izmosabb lett) úgy hogy már VÉGRE ÖSSZEÉRNEK a combjaim.

Eddig csúnyának találtam ha valakinek összeér, de magam kellett belátnom, hogy az még mindig szebb mintha egy sétáló csontváz lenne. :)

2013. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Koplald magad a halálba, akkor lesznek ilyen lábaid. Ez nem természetes, nem egészséges, és nem is szép.

Ja, és a koplalást nem komolyan mondtam, nehogy éheztesd magad, de a kérdésedből ítélve félő, hogy a végén még komolyan veszed...

2013. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Most megmutatom neked, mit szeretnél, csak ugyanezt pasiban:


"Sziasztok lányok! Most épp így nézek ki: [link] de túl széles a vállam, mit tehetnék, hogy így nézzek ki: [link]

2013. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sportnak sztem a futás is jó, meg tényleg kevesebbet kell enni. mondjuk napi 800-1000kcalt. Viszont az legyen tartalmas. legyen benne fehérje és zsír is rendesen, meg zöldség és mellé nem árt ha szedsz vitaminokat :) a kaja többet számít mint a mozgás/edzés :) de ha nem lesz teljesen olyan mint a baloldali, nem baj, sztem az csak azt jelenti h a combod kicsit izmosabb. de vékonyítani szerintem alacsonyabb bevitt kalóriamennyiséggel tudod :)
2013. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!