Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utolsó egy évben nagyon...

Az utolsó egy évben nagyon meghíztam (10kg) és nem érzem jól magam a bőrömben. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok esetleg valamilyen tornagyakorlatokat, vagy olyan diétát amitől nem szedem vissza a leadott kilók dupláját? 19,L
2009. nov. 10. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
57%

Ezerszer le lett itt írva. Életmódváltással kell fogyni. azaz később sem térhetsz át az egészségtelen étkezési szokásaidhoz.


--Napi kajaadagod ne legyen több 1300 kalóriánál.

--Emellett heti 3-4 szer tornázz vagy fuss, v bicajozz v. ússzál.

--naponta 3-4 szer egyél, de keveset.

ebédre ehetsz kicsit többet.

--este 18 óra után semmit ne egyél

--délután ne egyél hízlaló dolgokat.


Amit ehetsz: gyümölcs (ne este és keveset), zöldség (ezt bőven), szárnyasok (főleg pároltan), hal, szójából készült étel (pl. fasírt), tojás (főleg főtt és lágy), tejtermékek (tej, sajt, joghurt, kefír...stb.)

Teljeskiörlésű kenyér v zsemle, ill müzli (natúr, teljesértékű), víz, tea édesítőszer cukor helyett.


Amit iktass ki: tészta, fehér pékárúk, édességek, cukor, zsíros ételek. Legalább ebből minimálisat és heti egy kétszer.


Ha így élsz amit írtam és egy idő múlva már tudni fogod, hogy mi a jó és mi nem.

Én 28 vagyok és odafigyelek évek óta és 50 kiló vagyok:)

Néha azért egy-egy süti is belefér délelőtt:)))

így nem fogsz visszaszedni már!

Sok könyvből is utána járhatsz és magadnak összeállítod a menüket. Ebédet egyél azt, amit a család fogyaszt!

Sok sikert!

2009. nov. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!