Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a szervezetem "tartalék...

Ha a szervezetem "tartalék üzemmódban" van jó ideje, eredménytelenebb a fogyás? Vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval tegyük fel, hogy keveset eszem, de mégsem tudok megszabadulni a feleslegtől..

Ilyenkor mi a megoldás? Hogyan vigyek be kevesebb kalóriát, ha eleve alig viszek be valamit is?

Ha többet eszek, több kalória megy be..

Ha kevesebbet eszek, még ennyi erőm sem lesz és dokinál fogok ki kötni..


Hogyan érjem el azt, hogy egyek is normális mennyiséget (ch és cukor mentes ételeket/italokat kivonva..) , úgy, hogy azzal a fogyást is elősegítem?


Kérem, aki tud segítsen!

Durván 5-6 kilóról lenne szó, ami felesleges rajtam!


24/N



2013. okt. 16. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"tartalék üzemmód" = alapanyagcsere lelassult = kevesebb kcal-t használ fel a szervezeted, kevesebb is elég neki -> még jó, hogy nem olyan eredményes a fogyás!


"Hogyan érjem el azt..."


Mi ebben az olyan bonyolult?

Egészséges ételekből (zöldség, hús) normálisan ehetsz. Ha megválogatod, éhezés nélkül fogyhatsz.


Hogy mennyit ehetsz?

Ennyit: [link]

2013. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!