Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baromfi sonkát lehet enni?

Baromfi sonkát lehet enni?

Figyelt kérdés
Ilyen felvágottra gondolok, amit kimérve lehet kapni. Ezen a néven fut, hogy baromfi sonka. Csak olyat szoktam megenni amin rajta vannak az összetevők,ezen meg ugye nincs. Lehet benne valami "rossz" dolog vagy ehetem nyugodtan?

2013. okt. 20. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Sosem tudtam megérteni az emberek gondolkodását a fogyókúrával kapcsolatban. Nem az a lényeg, hogy mennyit eszel, hanem, hogy mit. Baromfi sonkát pedig lehet enni, barna kenyérrel, zöldségekkel, kutya bajod nem lesz tőle és a fogyókúrádnak sem árt. Inkább menj el kocogni vagy edzőterembe, esetleg otthon végezz gyakorlatokat, de ne készítsd ki a tested hülye kajákkal. Annyit nem ér. :)
2013. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy sonkának hívják, de a szárnyasoknak nincsen sonkája. Az a melle (pl: csirke mell sonka) talán az egyik legjobb a felvágott kategóriában hiszen húsból van nem adalékokból. Az egy amivel elronthatják az a páclé. Ha az egézségtelen.
2013. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Minden felvágottban van nitrit, sók, tartósítószerek, színezők és még ízfokozók is lehetnek. Pluszban, ha füstölik, annál rosszabb. Úgyhogy általában el kéne kerülni őket.

A sonkák még a legjobbak ezek közül, de ezt sem ússzuk meg nitrit nélkül. még a főtt sonkát sem.

Ez van, minél kevesebbet eszel, annál jobb.

2013. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!