Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy fejlődő szervezetnek,...

Egy fejlődő szervezetnek, elég ha csak zöldségeket eszik szénhidrátnak? Vagy belefér egy kis kenyér?

Figyelt kérdés
De, hogy ha ennyire kizárom, akkor nem fogom nagyon kívánni, aztán bezabálni? És hogy ha nem kenyeret ajánlotok reggelire hanem valami fehérjét az mi legyen ami nem tojás?
2013. okt. 20. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elég (a többi szolid szénhidrátforrással, amit még eszel), de nem vagyok szakértő.


Én simán elhagytam a kenyeret 7-8 hónapja, nem kívánom azóta se, miért tenném, a testem megkap mindent, ami kell neki... Jó, ezen az alapon csokis sütit (persze nem liszteset) sem kéne kívánnom, de ez mindegy most :)

De én sosem voltam oda a kenyérért. A párom volt kenyérfüggő, de ő is elhagyta a kenyeret szinte egyik napról a másikra. Azóta rizst eszik és neki teljesen jó. Nekem bonyolultabb, mert fogyni akarok és úgy érzem, ehhez alacsony szénhidrátbevitel kell az én esetemben, pár kanál rizs már nem fér bele.


Ha nem tojás és fehérje, akkor lehet hús, sajt, nem tudom, mit enged meg az étrended, én nem eszem a többi tejterméket s szerintem ez így jó, egyesek a sajtot is támadják. Jobb, ha az ember utánaolvas, gondolkodik, figyelembe veszi a testi jelzéseit és saját maga dönt a táplálkozásáról. Ez a nehezebb, de jobb út.

2013. okt. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!