Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik nem kövérek de fogyni szeretnének?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, olyan "pont jó" alakom van, de vékony szeretnék lenni. Mindenki mondja, hogy nem vagyok kövér, de senki nem mondja hogy sovány vagyok. Jó lenne, ha meg tudnám ezt beszélni valakivel, mert mindenki csak azt mondja, hogy "nem kell neked fogyókúráznod, jó vagy így", és ez nagyon lehangol..

#fogyni #kövérség #néhány kg
2013. okt. 28. 18:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akar a halál anorexiás lenni. Csak van,aki neklehet,hogy előnyösebb még 1-2 kg mínusz a plusz helyett. Ennyi!
2013. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

165 cm/55 kg/17 lány


Nekem mondják, hogy ne fogyjak, mert ebben a korban az ember a legkövérebb a hormonok miatt és majd szépen lemennek róla a fölös kilók, ha elmúlik a serdülés...blabla. Feltéve ha az ember nem zabál! Én nem zabálok. Tök egészségesen eszem. Az édességet alapjáraton kiskorom óta nem szeretem, plusz lisztérzékeny vagyok. Úgyhogy képzelhetitek! De én 50 kiló akarok lenni, akárki akármit mond! ^^

2013. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Ez aaaaz, nem vagyok egyedul :)

Mindenki nyugtatgat, hogy "nem vagy tulsulyos, ne dietazz" es ezt boknak szanjak, de engem lehangol, mert ezek szerint karcsu sem vagyok. Ezert most feherjeporos kuraba fogtam, remelem sikerul elerni az ahitott 55 kgt :)

Egyebkent 178 cm 60 kg es husz eves lany vagyok.

2013. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 168 centivel, és 57 kg-mal már kérdezték, hogy minek fogyókúrázok, mert nem is vagyok kövér. (akkor fogytam 9 kg-t)

Fogytam még abból 5 kg-t, és elég undi lettem. Ruhában szexi volt, nélküle már annyira nem...:D

Bár mindenkinek szíve joga.:)

Most ott tartok, hogy szeretnék felszedni egy minimum 5 kg izmot, ennek érdekében még hízni is hajlandó vagyok, mert ugye az izomépítés zsírral is jár.:)

2013. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

# 9/14-es!

Azért akarok fogyni, mert ami másoknak "pont jó", az nekem még távol van attól

2013. okt. 28. 23:12
 16/20 A kérdező kommentje:

A többieknek meg nagyon szépen köszönöm!

Örülök,hogy nem vagyok egyedül.

Sok sikert az álomsúly eléréséhez! xx

2013. okt. 28. 23:14
 17/20 Hapci06 válasza:

Szia! :)


Én is ilyen cipőben járok: 16 éves múltam, 159 cm vagyok és 54 kg.


De fogyni szeretnék még úgy 4 kg-ot. Bár nekem már az is elég lenne, ha tudnám tartani a súlyom. :D

2013. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Jó lenne, ha meg tudnám ezt beszélni valakivel"

Beszéld ezt meg egy pszichológussal, te agyilag zokni!


"mindenki csak azt mondja, hogy "nem kell neked fogyókúráznod, jó vagy így", és ez nagyon lehangol.."

Mindenkinek tetszel, te ostoba! Mindenki más erre vágyik, neked meg ez sem jó?!

2013. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!:)

Nem, nem vagyok se agyilag zokni, se ostoba. 4,9-es átlaggal 18 évesen nem nevezném annak magam.

Pszichológusra sincs szükségem azért, mert most erős vagyok, pedig vékony szeretnék lenni.


Nem mondanám, hogy mindenkinek tetszem, azt meg főleg nem, hogy erre vágynak. Az csak egy dolog, hogy nem KELL fogynom, de szemmel látható, hogy lenne mit.

2013. okt. 30. 21:45
 20/20 csempéző vizipisztoy ***** válasza:

8-as. Zsírt lehet enni, a cukor az ami hízlal.

Oktondi vagy.

2013. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!