Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm 58 kg-os 13 éves lány...

162 cm 58 kg-os 13 éves lány vagyok, enyhén túlsúlyos. Leakarok fogyni. Milyen étrend kell? (lennt)

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni min.5 kg-ot de sportolni csak otthon tudok.Tudnátok nekem összeállítani napi tornagyakorlatokat?(legjobban seggre,combra és hasra kellene) És egy fogyókúrás étrend is kellene .. nálunk mindig van otthon alma ezért ezt naponta tudok enni..mit ne egyek? cukor? csoki? fehér kenyér? zsiros kaja? nagyon nagy segítség lenne! :)

2013. okt. 30. 09:23
 1/4 anonim válasza:
58kg az nem túlsúlyos véleményem szerint... De ha le akarsz fogyni csontsoványra akkor kb azokat tedd amit írtál. Csak ugye legyél tisztában azzal hogy a helyes táplálkozás nem minden.
2013. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

almából se sokat. jó a főétkezések között 1 közepes.

Amúgy mi az, hogy csak otthon tudsz? Nem tudsz elmenni futni? A lakásban max Rubint Rékázni tudsz xd de azt se fogod csinálni, mert fárasztó és hamar megunod. Inkább fuss. Csak van olyan hely a környezetedben ahol futhatsz.


Egyébként igen. Van rajtad egy kis felesleg ha nincs rajtad izom. De szerintem ez ad egy csinos alakot. Nem érdemes ennél vékonyabbnak lenned, de az édességet simán ki lehet hagyni és már az is sokat dob. Továbbá legjobb ha rozskenyeret eszel és sok zöldséget. Leszoksz a spagettiről és a gyors kajákról vagy a full tésztás dolgokról. Egyből látni fogod az eredményt.

2013. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is így voltam 58 kiló voltam és 160 cm. megcsípett egy méhe és leadtam 10 kgot XD
2013. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 31. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!