Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy 160cm/58kg vagyok nem akarok nagyon sokat fogyni de egy olyan 52-53kg-val megelégednék. Azt szeretném tudni ha ez az étrendem fogyok-e (nem akarok vékony lenni sportos alakot szeretnék)

Reggeli:kifli/zsemle/b.kenyér pici vaj sonka/szalámi saláta/paradicsom

Tízórai:Gyümölcs egy kicsi dobozos tej

Ebéd:kevéske leves(szigorúan kenyér nélkül) fél tányér második(általában rizs/krumpli/tészta hús/hal/pörkölt) mivel menzás vagyok

Uzsonna:az ami a reggeli volt vagy piritós pici vajjal+gyümölcs

Vacsora:Főtt tojás+zöldség.

Ugy hallottam 5-szöri étkezés a jó csak kicsiket kell enni.

Sportolni:minden nap:felülés(20) hasprès(30) törzsemelés(20) csipőtolás(15) guggolás(30) futás(1ó) tánc(1-1.5ó).

Ezzel fogyhatok? Ha nem mit ajánlotok? Válaszokat előre is köszönöm.


2013. nov. 3. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Reggeli: Natúr ZABpehely(a spáros is megteszi és olcsó)

Tízórai: Mivel iskolába vagy ezért 2szelet teljes kiörlésű kenyér közé csirkehús lenen a legjobb, zöldséggel.

Ebéd: Evvel nem nagyon tudsz mit kezdeni, de ennyi mozgás mellett nyugodtan mehet 1-1tányér mind2 ételből szerintem

Uzsonna: Én átpakolnám ide a tojás zöldséget vagy ide is hús, zöldség és teljes kiörlésű kenyér vagy rizs.

Vacsora: Sovány túró, mert lassú felszívódású és így a szervezeted folyamatosan kapja a tápanyagot.


Nem kell vele sokat bajlódni, mert a zabpelyhet megmikrózod tejjel és kész. A húst és a rízst pedig 30perc alatt megcsinálod a 2-3napi adagot.

Mozgásnak bőven elég heti 3napos edzés.

3*15 kitörés,guggolás, hasprés, törzsemelés, fekvőtámasz.

Ha tudsz akkor 3*"x" tolódzkodás és húzódzkodás.

Futás is elég heti 4x. A tánc meg gondolom hobbi úgyhogy ahogy érzed :)

Ne mérd naponta a súlyod, mert kiábrándítóan ingadozik. Minden hétfő reggel mérd és heti 0,5-1kg fogyás az ideális.

2013. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!