Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy sikerült fogynod? Milyen...

Hogy sikerült fogynod? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Életvitelszerűen érdekelne :) Én úgy gondoltam, hogy napi max 3 nyers gyümölcs, rengeteg zöld leveles nyers zöldség, más zöldség, plusz a zöldségek mellé tojás/hús/sajt/túró. Ritkán 1 kupica olajos mag (heti max 2x). Heti 3 óra mozgás (anaerob, aerob)

Ezzel lehetne fogyni?


2013. nov. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Öm. Hát én kalóriaszámlálással fogytam az elején, utána meg magas fehérje, alacsony ch bevitellel, plusz sporttal.

(beszélő adat, hogy fél év alatt leadtam kalóriaszámlálással 9 kg-t. utána másfél hónap alatt 5-t, mikor jött a nyár, máshogy kajáltam, és volt időm többet mozogni.)


Figyelj arra, hogy sok fehérjét egyél.

Heti 3 óra? Hát kicsit kevés, főleg ha az anaerobot is beleveszed.

Heti 3 erősítés legyen, és 3-4x aerob edzés, ami 40-60 perc legyen.

Az erősítést meg ne időre csináld.

2013. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csak a kb. 25 kg feleslegem felére vonatkozik, de életmódot váltottam, jobbára tojáson, zöldségen és olajos magon (max. heti egy kiló?) éltem, keveset nem tudok enni, de azért szerintem nem voltam sokkal 2000 kalória fölött (ez állítólag sok a méretemhez, koromhoz, nememhez). Néha persze kilengtem. :) Lassan fogytam, de mivel jól éreztem magam, nem bántam. Mozgok is, de kevesebbet, mint szeretnék. Pedig az jót tesz ;)


Az általad vázolt módszer valószínűleg hatékonyabb, de nekem nem menne.

2013. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne csak zöldséget és gyümölcsöt egyél, mert éhes leszel.

Arra figyelj, hogy ne nassolj nap közben.

Ne egyél gyorséttermekben, illetve semmilyen cukros löttyöt ne igyál!

Ami nálam bevált: nagyon-nagyon kevés kenyér az is barna (nagyon szeretem az ízét, előtte nem is ettem, azóta a fehér kenyérre rá sem tudok nézni)

csirke hús (én amúgy is csak a mellét eszem, a többi zsíros, mócsingos cuccot nem tudom megenni).


Persze a mozgás elengedhetetlen ami mindenféle képen lehet.

Séta, biciklizés, úszás, otthoni takarítás, vagy bármi.

Plusz a súlyzós erősítés, mert az izom égeti a zsírokat.

2013. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát én csak akkor fogytam amikor áttértem a vegán életmódra, és az egyetlen állati eredetű cucc amit bevittem az a tonhal volt. Máshogy nem ment.
2013. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én csökkentettem a szénhidrátbevitelem. Délelőtt 2 óránként eszek, délután 3 óránként.

Itt találsz recepteket: [link]

szénhidráttáblázat: [link]

tudományos oldalról megközelítve: [link]

http://www.youtube.com/watch?v=dBnniua6-oM

Remélem, hasznos lesz a válaszom.

2013. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A paleo alapvetően jó,-bár én csak baromfi húst eszem,semmi kolbász meg ilyesmi,semmi cukor és műkaja.Életmódváltás kell és szinte mindegy melyik diéta és mozgás fog eredményt hozni.
2013. dec. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!