Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet hatékonyan fogyni?

Hogy lehet hatékonyan fogyni?

Figyelt kérdés
Kézilabdázok heti öt edzéssel. Fogyni zeretnék mert így edzéssel nem megy le és muszáj ennem edzések miatt. Megpróbáltam a Harcosok diétáját fogytak öt kilót e utána semmi. Valami ötlet?

2013. nov. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell tovább fogynod... jól nézel így ki.


Kézilabdázol ember... azt akarod, hogy a tavaszi szellő is fellökjön?

2013. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az inzulinszinted tartósan alacsonyan marad. A harcosok étrendje ezt önmagában még nem garantálja.
2013. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De pl a csipomon van felesleg es ettol faj a derekam es a hatam. Combom miatt meg a bokam. Nem vagyok olyan huu de vekony alkat sose voltam de felesleg az van rajtam boven
2013. nov. 25. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Öndiagnózis már megy. Ha már így szóba jött, nem hiszem hogy helyesen állapítottad meg a különböző fájdalmaid okát. De most ebbe nem mennék bele jobban.. Tényleg nem jó a túlsúly.


Aki húst eszik és nem lisztet, annak alacsony marad a vércukorszintje és az inzulinszintje. És nem hízik el, túlsúly esetén pedig fogy.


Az ember hús és zöldségevő, ezért van ez.

2013. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ondiagnozis hanem masszor. Gondolod elsportolo vagyok es szanaszejjel van a hatam majd magamnak fogom masszirozgatni mikor van hogy az agybol nem tudok ki kelni.
2013. dec. 3. 21:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy nem ilyen balna tulsulyos hanem van rajtam felesleg egy keves amit le kene adnom. Ennyi az egesz. Nem ertem miert kell belekotni.
2013. dec. 3. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert igen nagy túlsúly kell ahhoz, hogy amiatt legyenek ízületi fájdalmak. De én meg távdiagnosztizállak:


az élsport sosem az egészségről szólt.

ha eszel búzát vagy burgonyát, tejet vagy hüvelyeseket: mindben vannak olyan anyagok amelyek a bélfalat károsítják/áteresztő képességét növelik, és így könnyebben károsodnak az ízületek (vagy eleve ízületi gyulladásokat okozó lektineket tartalmaznak).


Tehát van gyógymód, de ehhez ugye értelmes edzés is be kell iktatni legalább a sportolás mellé, meg a harcosok étrendjét gyulladáscsökkentő élelmiszerekre kell alapozni :)

2013. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ez fogyásban is segít.
2013. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!