Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehetne sportolni, vagy...

Mit lehetne sportolni, vagy hol lehetne mozogni télen?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 158 cm és 52 kg. 5 kg-ot szeretnék fogyni, tudom hogy pont jó vagyok stb..nem a súlyommal van a gonnd hanem azzal hogy elég, hájas felül a combom, nagy a fenekem, és elég nagy pocim van, elég aránytalan testem van, tudom ha sportolok nem fog változni, de lehet szerintem ezzel korrigálni. Járnék futni de nagyon hideg van :S Járnék biciklizni de ahhoz is hideg van. Fél 4 kor érek haza a suliból, már sötét van. DVD -s internetes tornákat nem nagyon tudok mert tesómmal egy gépünk van, eggyütt használjuk, és jelenleg egy TV is van a családban.:S Aki tud valami tippet hogy mit sportoljak vagy mozogjak, az írja le lécci. :)
2009. nov. 20. 18:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagyis fél 4 kor még nincs annyira sötét, de 4 ig eszek, 4 kor el kell mennem a kis húgomért és anyu csak 6 kor ér haza!
2009. nov. 20. 18:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már hogy lenne hideg futni meg biciklizni? Ha kinn mozogsz, akkor egyböl nem fogsz fázni!

Megmagyarázni lehet, hogy miért nem akarsz semmi sportot csinálni - kifogást könnyü találni.

A DVD-t nézd meg mikor a géphez jutsz, a gyakorlatokat tudod úgy is csinálni, hogy nem megy közben a DVD.


Az alakodat meg CSAK sporttal tudod javitani, habár szerintem ez csak elirás "tudom ha sportolok nem fog változni", érzésem szerint kimaradt egy "nem".

2009. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen oké, ezt aláírom, hogy van kifogás, de sötétbe nem nagyon merek elmenni futni, elég az ha megcsinálom napont a torna gyakorlatokat?
2009. nov. 20. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:

fuss, nincs hideg.

bringázni nem túl jó mert minden nap esik.

ússz, korizz

2009. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az iskoládban biztos van valamilyen sport foglalkozás, amire hetente 1-2x eljárhatsz. Ha mást nem szerintem ott mindenképpen érdemes, én a floorballt ajánlom, bár nem tudom te mit szeretsz. :D
2009. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
decembertől beiratkoztunk barátnőmmel kézizni de félek hogy attól nagy darab leszek mert csak nagy darabok járnak oda ..
2009. nov. 20. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Konditerem vagy aerobikedzés a környéketeken esetleg nem válna be neked?
2009. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem hiszem hogy nagy darab leszel a kézitől, vannak barátnőim, akik nagyon csinosak. Szerintem kezdjetek bele, aztán majd meglátjátok, hogy lesz. ;)
2009. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
faluban lakunk nincs aerobic, kondira meg nincs pénz :S:D
2009. nov. 20. 20:45
 10/11 A kérdező kommentje:
de futni fogok, mikor tudok, + heti 1 tesi óra és heti 2 kézi edzés, és meglátjuk :D
2009. nov. 20. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!