Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek hány kalória?...

Ez szerintetek hány kalória? Az egész. és egy adag? Mennyinek számoljak egy adagot?

Figyelt kérdés
[link] Blogspot.hu/2010/11/tejlepeny. Html

#tejpite
2013. nov. 27. 11:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

nem vagyok dagi, se kövér, se molett és semmi de semmi feleslegem sincs...rám jött néhány kiló tény és való, de még igy se vagyok semmiféle duci vagy dagi kategoriába besorolható...természetesen ez ettől még nem tetszik, ezért nagyjából odafigyelek a dolgokra...némileg a kajára (nem túlzásba esve)és mozgok rendszeresen...az, hogy feljött pár kiló (ami mondom, még igy is egy normális kategória) az nem a tejtől, hanem a mozgásszegény életmódtól van és attól, hogy unalmamba jóóó sokat ettem...a tejet akkor is fogyasztottam rendszeresen, mikor a bordáim is kilátszottak és sajnos sikerült durván lefogynom akaratomon kivül (pedig akkor csak 3-4 kilot fogytam...mégis csontsovány voltam...)szóval nem, a tej nem hizlalt meg, hanem az, hogy nem mozogtam és zabáltam...és most van egy módszerem, amivel mértékletességet tudok tartani és mivel nem fogom magam túlzabálni (és azért ehetek mindent, csak nem akármennyit...) ezért úgy gondolom h igenis beilleszthető ésszerűen ez a tejlepény:)


az egészet én is valami másfajta liszttel (nem fehér búzaliszttel) és édesítővel gondoltam, a tej viszont marad:) a többi választ köszönöm:)

2013. nov. 28. 08:48
 12/27 anonim ***** válasza:
Mondjuk.. az ízére kíváncsi lennék én is.. tagadhatatlan, hogy fincsi lehet.
2013. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
ezért csinálom meg és eszem meg egyszer:) és nem az egészet eszem én meg...sőt:) aztán max aznap többet mozgok vagy lightosabb lesz a vacsim vagy ilyesmi:)
2013. nov. 28. 10:27
 14/27 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnt fel, hogy a 6-os "kicsit" elszámolta a kcalt? Vagy hülye vagyok? (Bárcsak ne lennék tejallergiás, nekem már a képtől kijött az ekcémám kb.)
2013. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Igazad van, tényleg elszámoltam, 1930 kcal összesen...
2013. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A képtől csak elkezdett bizseregni a bőröm, ha megkóstolnám akkor leégne (kb; enyhe túlzással, de majdnem).
2013. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Semmi baj, azt hittem, szándékos példázat a kérdező számára, hogy higgyen inkább mégis a saját számolásának. :D
2013. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak valamit hülyéskedett a számológép, és nem ellenöriztem. Köszi, hogy szóltál.
2013. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
ebben totál átverhető vagyok...:D azt hiszem tényleg neki kéne állni saját magam számolgatni:) kalóriában totál elhiszek mindent:D
2013. nov. 29. 08:52
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
A kalóriabázis.hu oldalát ajánlom, orr csak beírod az összetevöket, és kiszámol neked mindent, amit akarsz.
2013. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!