Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek hány kalória?...

Ez szerintetek hány kalória? Az egész. és egy adag? Mennyinek számoljak egy adagot?

Figyelt kérdés
[link] Blogspot.hu/2010/11/tejlepeny. Html

#tejpite
2013. nov. 27. 11:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Na, megcsináltad?


Én most zsírtejet csináltam, hogy enyhítsem a vaníliás, édes iránti vágyamat.

2013. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

zsírtejet? arról nem hallottam még:)

megcsináltam...megbolondítottam egy kis fahéjjal...lisztet fehér lisztet használtam végül, és kicsit több is kellett a leírtaknál, cukor helyett édesítő...háááát...istenifinom!!! én imádom az ilyen pudingszerű krémesebb nem túl édes dolgokat! az egész család neki ugrott (férjemtől kezdve szüleimig, hugom stb...gyerek még nincs)

mindenki ettem mindenféleképpen...el is fogyott:)

2013. dec. 2. 09:09
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Személyes véleményem, hogy éppen ezért ilyen veszélyesek ezek az anyagok. Mert akut módon nem okoznak komoly rosszullétet, tehát hajlamosak vagyunk eltekinteni a krónikus hatásaiktól (tej, liszt). És mert isteni finomak... :)


Bár én majd' egy hétig konkrétan depresszív tüneteket produkáltam 1 kiflievés és némi sajtozás után, teljesen gyulladt, pattanásos bőrrel.. nekem nagyon nem szabad ilyeneket :) Enni.


A zsírtej az igen jó ízű 'utánzata' az igazi tejnek. Míg a rizstej, kókusz tej lehet valakinek finom, de nem nagyon emlékeztet az igazi tej ízére, addig a 'zsírtej' hasonló összetevőkből áll.


Ugye víz. Akkor van benne tojás sárgája és kókuszzsír. A tehén tej is emulgeált zsírból és fehérjékből áll (ezért a tojás + a kókuszzsír) és persze édesítés, pici só (mint a tejben a tejcukor + az ásványi sók) esetleg egy kis vanília. Igen kellemes tejszerű ital lesz így, amitől egyrészt én nem halok meg (: másrészt fogyókúrás.

2013. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 narancs-virág válasza:
32%
Akinek a ZSÍR fogyókúrás, azzal komoly bajok vannak!!!!
2013. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem 100%-ban fogyókúrás, főleg egy jó kis kókuszzsír. De ezt tartom a sertészsírral kapcsolatban is.


Tégy próbára, mennyire lehetnek gondok velem. Én bármikor alá tudom támasztani miért fogyókúrás, egészséges mondjuk a két említett zsírféle (vagy a zsírtej miért sokkal egészségesebb és fogyókúrásabb mint a tehén tej. amúgy ma is készítettem, pik-pak készen van).

2013. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

érdekesen hangzik :) biztos hogy meg fogom csinálni, szeretek kisérletezni...

az tényleg nem jó, ha ilyen következményekkel jár neked a tej és a kifli...de nekem tényleg semmi bajom tőlük...

jó, kondim nem sok...de ez meg a mozgáshiánynak tudható, ezért meg már teszek ugye :)

ha valami nem esik jól, rosszul van az ember tőle vagy akármi rossz mellékhatást produkál, akkor olyat nem kell enni:)

2013. dec. 3. 08:44
 27/27 anonim ***** válasza:
17%

Most epp egy kòrhàzban vagyok

Àllìtom hogy egy egesz nep altalanos rossz egészségi àllapota bizony most. Visszavezethetö a liszt-tej alapu tàplàlkozàsra, es mindarra a sok szemetes, amit ma ehetö etelnek hazudnak "szakemberek'


Komolyan, rémes a helyzet

Elhizottak, làtvànyosan ìzületi fajdalmakkal küzdök... es mind mennek egyenesen a yoyszertarba.

2013. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!