Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapja nem dohányzom és kb...

ChristianeF kérdése:

1 hónapja nem dohányzom és kb 10 kilót híztam. Ha ujra cigizek + sportolok lemegy?

Figyelt kérdés

sziasztok:) lecci ne oktassatok ki. szovalnem azert nem cigizek mert le akartam szokni hanem mert egyszeruen nem kivantam,rengeteg evessel potoltam.kb 10 kilo jott fel.most tegnap ota viszont megint kivanom..azt tervezem visszaveszem a cigit es lerakom a kajat.szerintetek visszafogyok? volt mar igy valaki? nem vagyok kover de most kicsit "jobban" nezek ki. 173 cm voltam es 58-59 kg

20/L



2013. dec. 3. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha visszaszoksz a cigire, attól NEM fogysz le, viszont sokkal nagyobb esélyed lesz komoly megbetegedésre túlsúllyal ÉS cigivel.


Inkább figyelj oda a kajára, meg sportolj rendszeresen, akkor le tudod adni a fölösleget.

2013. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha normálisan elkezdesz sportolni, akkor úgyis rájössz, hogy nem kell cigi.
2013. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Nagy tévhit, hogy aki dohányzik az nem eszik és ezért fogy le.


Ha nem sportolsz és eszel hízol, a ciginek ehhez meg semmi köze.

Ha unatkozol eszel, tehát sose unatkozz

Én velem sokszor előfordult, hogy egésznap nem értem rá enni ezért nem is voltam éhes, időm sem volt gondolni rá, de most, hogy itt ülök a gép előtt és unom magam egyfolytába tolnék valami édességet :D

inkább igyál energiaitalt naponta (monstert vagy red bull-t) reggel felér 1 hashajtóval és elveszi az átvégyet jó pár órára (mert van benne cukor) de 1 vacak italtól meg nem fogsz elhízni :D

2013. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne tedd! Épp most mentetted meg a saját életed! Mert felment egy kis plusz kiló a leli gyengeséged miatt, nos, az minden dohányossal megesik! De ne aggódj. Az evés is függőség, így arról is le lehet szokni. Olvass utána, rengeteg cikk van róla! Miért nem maradhat az egészséges életmód + mozgás? Ha úgy érzed kajálni kell, akkor kezd el csinálni valamit. Mosogass, takaríts, sportolj egyet, menj el kutyát sétáltatni a van...stb. Vagy egyél zöldséget.

Az unatkozó ember eszik, ha nincs jobb dolga. Innen a sok elhízott otthon ülő ember, akinek nincs jobb dolga mint füstölni mint egy gyárkémény meg zabálni. Most már neked csak elhatározás kérdése, hogy mit szeretnél kezdeni magaddal. Rövidíted az életedet és sportolsz...de rá fogsz jönni, hogy egy idő után a tüdőd ezt megköszöni szépen ő ezt nem csinálja. Vagy leállsz a kajálásról és elkezdesz sportolni.


Amúgy lehet zabálni. Egészségeset, csinálj zöldségsalátát, egyél sok halat, sovány húst...stb. Keress ilyen recepteket. Egész jó unaloműző és még egészséges is.


Én amikor leszoktam a cigiről, mandulát kezdtem zabálni, meg diót, meg minden ilyen kis magokat, csak mert hiányzott a mozdulat a cigivel. Nálam ilyenkor csúszott fel a kiló. Elhatároztam, hogy elkezdek sportolni. Heti 2x spinningre járok, plusz heti 2x itthon 1 óra fitnesz valami videóra(tényleg megcsinálom), 1x 1 óra futás, 1 órát lovagolok hétvégén és a vasárnap az én napom ;) Mellette, mindig kitalálok magamnak valamit, hogy mivel foglaljam el magam. Szerencsére, már teljesen leszoktam, és nincsenek ilyen pótcselekvéseim, ezért azt tanácsolom neked is, hogy semmiképpen ne szokj vissza, és vegyél erőt magadon! :)

2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha visszaszoksz, újra lefogysz. Tapasztalat.
2013. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek mindenkinek ment a zöld! :) nem vagyok erős bagós,napi max 6-7 szál de van h napi 3-4..csak ezzel annyira jól lefogytam már nyáron :)
2013. dec. 3. 20:33
 7/7 anonim válasza:
Szerintem már 1 szál is több a kelleténél
2013. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!