Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 95kg vagyok (18f) és az...

95kg vagyok (18f) és az elmult két, két és fél évben kb 20kg-ot símán híztam, pedig ugyanannyit eszek, iszok, mozgok Mitől van ez? VAgy h lehetnék ujra vékony? :D Egyek ugy ahogy eddig, csak mozogjak többet? O_o

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj, hogy amikor én szedtem fel az évek alatt ennyit én is azt mondtam, hogy "pedig ugyanannyit eszem". Neked lehet, hogy nem tünik soknak, pedig valószinűleg sok a kalóriabeviteled .(bár nem irtál le egy napi étrendet) Vagy többet mozogj, vagy pedig csökkentsd a kalóriabevitelt. A legegészségesebb ha mindkettőt megteszed :)
2009. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Hát tudod nem sok értelme van a mozgásnak, hogy ha edzed magad, de ugyanúgy eszed pl. a csipszeket, gyorskajákat, zsíros, puffasztó, egészségtelen kajákat. Mert akkor egész nap mozognod kéne hogy lemenjen. És főleg ha eszel, ne sokat, nem szabad úgy, hogy mondjuk hasadra ütsz, és 19:36 perckor teleszed magad úgy, hogy lepattan a gomb a nacidról... hat után ne egyél, egészséges és zsírszegény kaját egyél, gyümölcs, zöldség, sok mozgás, és meglesz az eredmény :D
2009. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az is lehet, hogy a pajzsmirigyeddel van gond. Az okozhat hízást, aluszékonyságot. (szerintem ha úgy érzed, hogy aluszékony vagy, érdemes lenne egy dokit meglátogatni)
2009. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

gyorskajákat nem eszek :D

naponta max a suliban (8tól 2-3ig) 5 zsömle, ez után itthon ebéd+ a vacsi

2009. nov. 22. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
az eg dolog hogy a pasik többet esznek..de délelőtt 5 zsömle? ez nagyon sok szerintem...nemcsoda hogy ennyi kaja melett felcsúsztak rád a kilók. kezd ott hogy megeszel délelőtt 2 zsömlét. vihetsz mellé zöldségeket joghurtot vagy gyümölcsöt. ebédelni szerintem edd amit eddig max kevesebbet, a vacsinál vigyázni kell zsíros szénhidrátos cukros kaját ne nagyon és persze mozogni kell.
2009. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Szerintem is sok délelőtt 5 zsömle, tényleg legyen 2 és később joghurt vagy gyümölcs. Plusz kajolsz otthon ebédet és vacsit, ha a suliban 2-3 ig vagy,, akkor ha azt nézzük,később otthon 6 óra alatt két elég tartalmas étkezésed van. A vacsit hagyd el vagy kevesebbet egyél este.:)
2009. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!