Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve.16...

Nagyon el vagyok keseredve.16 éves vagyok, nincs önbizalmam és undorítóan dagadtnak látom magam.165 cm vagyok és 47 kiló. Rendszeresen sportolok de mégis kövérebbnek látom magam az átlagnál, mit tegyek? Kerlek adjatok tanácsot

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 19:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az előttem szólóknak igaza van!Problémád van.Talán testképzavar...Nehéz,de meg kell próbálnod hallgatni a pozitív véleményekre,próbáld elhinni.Ha magadban azt mondod:kövér vagy,akkor rögtön mondd magadnak,hogy nem igaz,vékony vagy,hisz mindenki ilyennek lát téged.

De ha ez már ilyen régóta tartó állapot,akkor szerintem is pszihológushoz kell fordulnod.

2013. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
egy másik eset miatt mar voltam pszichologusnal de csak egy alkalmat, sajnos megfizethetetlen ar van akar egy ora beszelgetesnek egy pszichologussal
2013. dec. 8. 08:48
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes pszichológus is van, a TB fizeti.
2013. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!