Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki szokott Rubint Rékázni?

Ki szokott Rubint Rékázni?

Figyelt kérdés
Aki szokott Rékázni, annak mennyire segített, és mennyi idő múlva látszott meg??? (ha ez idő alatt diétáztál, azt is írd mellé,hogy :mennyit? mennyi idő alatt? és milyen diéta volt az?) Köszi (:
2009. nov. 25. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Rékázzon a Sóher Norbi!... :-P


(Ő az egyetlen, aki nem kap frászt Rékácska gülledt szemeitől és vicsori fogaitól.)

2009. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

az előzővel értek egyet.

rékázzon vele, akinek két anyja van - meg a norbi :)

2009. nov. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
62%
en tornaztam ra es tok vastag lett a combom,a qrva gugolasoktol.
2009. nov. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem próbáltam de ha továbbra is ilyen válaszokat kapsz, akkor ird be ide a keresőbe h Rubint Réka..legalább és találsz ott véleményeket ugyanerről. Ezt megtehetted volna hamarabb is
2009. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Én rókázok a Rékára.
2009. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
csak jót mondhatok 2 hét után már látható az eredmény.Elég az a diéta amit az add önmagad 1 dvdn találsz.Délelőtt szénhidrát,délután fehérje.Ja és a gugolásoktól vékonyodtak a lábaim.
2009. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom miért kell folyton szidni őt...jó beismerem nem a legszebb nő ,de nekem személy szerint tök szimpatikus... és azért ő már letett valamit az asztalra...

a tornái is nagyszerűek, tetszik, hogy folyton dicsér benne,így nem unalmasak a tornák(csak fárasztóak, dehát pont ez a cél!)

és a válaszra : igen szoktam,szinte minden DVD-je megvan, kivéve a terhes-baba torna,mert arra még nincs szükségem :)

a kedvencem a legújabb,sokkal keményebbek a gyakorlatok,mint az eddigiek,és van a végén egy 40perc teljes átmozgató rész is :)

egyszóval szeretem Rékát...aki meg nem az ne dumáljon :)

2009. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

előzö vagyok ja igen és kihagytam, hogy nekem már 1 hónap után CENTIBEN csökkentem a csípőmről (91ről-87re) a hasam is laposabb lett és már kezdenek látszódni a kis kockák :D

a combom sajnos még nem annyira látszódik,mert talán nem is fektettem rá akkora hangsúlyt..

heti 5x tornáztam.... a hétvége pihi :)

18L

2009. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbáltam,de nekem nem tesz jót a térdemnek.Ezt a részt kiszoktam hagyni,de a hasizom az jól jön.Személy szerint nagyon unalmasnak találom,ha mindennap egyfajta tornát végzek,ezért én mást is beszoktam vetni.

Sok sikert!

2009. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rajtad felesleg 2 hét alatt már látványos. Ha van valamennyi, akkor is érzed 2 hét után a különbséget, lehet a környezeted egy kicsit később veszi észre... Jó a diéta az add önmagad-ból!
2009. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!