Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit rontok el, miért nem...

Mit rontok el, miért nem fogyok? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

Reggelim: zab gyümölcsel natur joghurttal

Tizórai: alma, narancs, kivi...1-2 db

Ebéd : natur cs.mell salátával ( paradicsom, uborka, jégsali)

Uzsi: vagy sali cs.mell sonkával vagy hal

Vacsi: sali pufi rizs 27kcal/ db- ebből 3, cs mell sonka vagy natur husi.

A lényeg: 8 hete csinálom, az elején leszaladt 4 kg de azóta semmi.

3 hete semmi sem ment le pedig az elején még rizset is ettem 3 hete még azt sem

Ennél kevesebb szénhidrátot nem tudok kicsikarni.

3 hete rásegitésként elkezdtem szedni a zöld kv kapuszált.

Tudom hogy mozogni is kéne de tényleg nincs időm...5-re járok dolgozni, utánna gyerekekért ovi- bölcsi( nem egy helyen van). Aztán bolt haza főzni 3 félét mert én fogyózom, a család többi tagjának és külön a kicsinek aki tejallergiás.

2 naponta főzök a többi nap takaritok. Mire lefektetem a fiukat 22 óra, lefürdök, mire ágyba kerülök 23 óra és másnap 4- kor kelek.De semmi.

Az anyagcserém kb.2-3 naponta lép működésbe.

Több zöldséget már nem birok lenyelni....akkor hányni fogok:/



2013. dec. 19. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert szerinted ha nem mozogsz akkor mitől fog leégni rólad a zsír?
2013. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a kalóriabázis.hu oldalát. Ott ki tudod számolni, hogy mennyi kcal-ra van szükséged, mennyi az, amit fogyasztasz. Ezen kivül a fórumrészben rengeteg hasznos tanácsot adnak a régebben ott lévök, és nem szidnak le, ahoyg itt teszi sok mindenki.
2013. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még csak 8 hét telt el. ha nem akarsz mozogni, lassú eredményre számíts. vagyis várj egy évet és utána nézd meg mennyivel vagy könnyebb.
2013. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A reggelidet elrontod.


A vacsodádat elrontod, de lehet az egész napi étkezésed így összességében nem jó.


Nem a ch-ra kellene figyelned, bár vacsira minek a puf.rizs én nem fogom megérteni, de nincs értelmes reggelid. Hideg, zab gyümölcs meg joghurt, persze hogy nem tudsz fogyni. Szétcsapod ezzel a szervezetedet már reggel.

2013. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor segítsetek, mit kellene egyek és mennyit?

27 éves nő vagyok, 160 cm, 63 kg.

2013. dec. 19. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb és legjobb ha letisztítod az étrendedet húsra, zöldségekre, tojásra, olajos magvakra. Némi gyümölcsre, esetleg bár fogyás alatt nem igazán kell gyümölcscukor, de 1 alma ritkán akadályozza meg a fogyást.
2013. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!