Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez túledzéshez vezethet?

Ez túledzéshez vezethet?

Figyelt kérdés

Minden éjjel 1-2 óra körül edzek. Minden izmomra. Bicepszre egy kezes súlyzóval ami 15-kg 40 et lenyomok egyik kézre utánna 40 et másikra. Utánna Tricepszre 2kg val 20 szor.

Utánna megint 15kg val 20 at mind kettő kézre. Utánna 50 fekvőtámasz, azt követően meg még 20 bicepsz, és végül 150 hasprés.


Elnézést kérek a helyesírási hibákért, de nagyon késő van és nem hagy nyugodni ez a dolog.


13/F 183/110



2013. dec. 28. 02:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
U.I. csak téli szünetben csinálom éjjel. Iskola közben heti 2x Judozok és a többi napon este felé.
2013. dec. 28. 02:29
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, ráadásul teljesen felesleges. Nem tudom milyen edzés ez, ha minden nap meg tudod csinálni.

AMikor én bicepszet edzek, az másnapra olyan, hogy egy üveg vizet is szar utána tartani.

2013. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért éjjel 1-2 óra körül?Amúgy azt ugye tudod,hogy ezzel nem fogsz fogyni,csak erősödni,azaz a még több kg.leszel.
2013. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mikor regenerálódnak az izmaid, ha mindennap edzed őket? A testépítők sem hagyománytiszteletből választják szét a napokat, annak oka van.


Amit az utolsó írt, azt nem teljesen értem. Az erősödés jó dolog, fogyás szempontjából is. Több izom több energiát éget, jobban néz ki, az pedig tökmindegy, hogy mit mutat a mérleg, a háj legyen kevés és tetsszen az ember önmagának (a 110 kiló persze sok). Magam is örülnék pár kiló plusz izomnak ;)

2013. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Én a témakörből arra következtettem,hogy nem csak erősödni,hanem fogyni is akar.Ahhoz pedig nem csak edzés kell,hanem megfelelő étrend is.Na mindegy.
2013. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért éjjel 1-2 óra körül, mert akkor senki nem zavar a családból, mert már mindenki alszik.
2013. dec. 28. 13:33
 7/12 dr filippo ongaro ***** válasza:
Ha egy izomcsoportra edzünk, mindig osztott edzést kell végezni és néhány sorozat 10-12 ism-el. Este aludni kell!És mindig kell pihenő nap a regenerálódáshoz.
2013. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
183cm és 110kg? Ráadásul 13 éves? Nagy disznó lehetsz, de durva.
2013. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó válaszoló kommentjéhez meg annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy ilyen uninteligens lekezelő viselkedéssel nem fognak szeretni az emberek. Én nem haragszok rád ezért a megjegyzésért, csak jelezem ha máshol is ilyen vagy nem fognak téged nagyon kedvelni. :)

2013. dec. 28. 23:03
 10/12 anonim válasza:
Nem sértésnek szántam,egyszerűen kételkedem ebben.Nem hinném,hogy ez valós lenne.Kb. apukám ilyen magas és ennyi a súlya csupán azzal különbséggel, hogy ő 45 éves.Tehát az lenne a kérdésem,hogy ez nem valami rossz vicc?
2013. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!