Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le az evésről?

Hogyan szokjak le az evésről?

Figyelt kérdés
AKkor is eszek,ha nem akarok szóval ha nem vagyok éhes és nem tudom felfogni hogy nem jó úgy érzem megfosztom magam valamitől,ami jó. 10-15kg feleslegem van
2013. dec. 29. 13:35
 1/8 anonim válasza:

Fokozatosan kell le fogyni először csinálj magadnak egy naptárat nézd meg miket és hány óránként eszel. Az után kezd el egy nap pl.: 4 óránként egyél és utána még kevesebbet és így tovább több idő után kevesebb étel így hamar

fogsz fogyni és az egészségednek sem árt !

2013. dec. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen de nem az étvágyammal van baj hanem,hogy unalmamba ennék és ha visszafogom magam még egy hónap múlva is úgy érzem,hogy elveszik a boldogság meg a szabadság az életemből..
2013. dec. 29. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell leszoknod az evésről ahhoz, hogy fogyj. Az nem mindegy, hogy MIT eszel.

Lehet: hal, hús, tojás, korlátlanul: zöldségek (salátának, sütve, párolva)

Tilos: lisztes, cukros ételek minden fajtája, tej, tejtermékek, hüvelyesek. Napi 3 liter víz.

2013. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Unalmadban rágcsálj retket, sárgarépát, stb.
2013. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha unatkozol, keress valami elfoglaltságot!
2013. dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de még mindig nem igazán értetek, szóval ezt a lelki gátat akarom leküzdeni.. hogy én ne érezzem szükségesnek a nassolást..mármint szerintem néha belefér főleg pörgős 18 éves anyagcserével
2013. dec. 29. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha eszel eszel, ha nem eszel nem eszel.


Amúgy nem azért van 15 kiló felesleged mert sokat eszel, hanem mert összevissza mindent. Egyél állatot, akkor nem fogsz hízni.

2013. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy depresszió után sikerül leszoknom mára már alig eszem nem kívánom még ha boldog is vagyok. Csak fokozatosan kell elején szenvedés lesz mert nagyon akarod de egy idő után a tested megszokja, hogy már nem kap annyit mint eddig.
2013. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!