Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan "szokjak le" az evésről?

Hogyan "szokjak le" az evésről?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteget eszem,vagy unalmamba,vagy mert tényleg éhes vagyok,de sajnos nem tudok mértéket tartani:S Van amikor elhatározom magam,hogy mostantól keveset eszem,ez megy is,de csak ideig-óráig...aztán bekattan az agyam,és elkezdek enni,sőt zabálni,és nem tudom abbahagyni:(úgy vagyok vele,hogy ha már ennyit ettem,eszem még többet,és többet,és ez napról napra csak több lesz.unalmamba,idegességembe,bánatomba,vagy ha boldog vagyok akkor is eszem.január elején sikerült lefogynom 3 kg-t,de azóta már szerintem a duplája visszajött,még nem mertem megmérni magam.legutóbb 666 kg voltam,a 164 cmhez:Studom hogy nagyon sok,de nem bírok leállni.segítsetek!Hogyan ne egyek?

17L


2010. jan. 27. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

666 kg?:O

ott komoly bajok lehetnek a háttérben...

2010. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát a 666kg tényleg sok :D

de viccet félretéve: nekem az vált be, hogy mikor koliban vagyok, akkor csak olyan kaja van a hűtőmben, ami egészséges. ha nincs a kéznél csoki meg csipsz, meg kenyér, akkor úgyis a salátához meg a felvágotthoz fogok nyúlni, ha éhes vagyok, ha meg nem, akkor nem eszem, mert ezeket nem nagyon lehet nassolni.

ha neked még nincs lehetőséged rá, h saját hűtőd legyen (ld a szüleiddel laksz), akkor beszéld meg anyukáddal, hogy mindig csak annyi étel legyen a hűtőben, amennyi épp elfogy ebédre, és h ne vegyen több édességet v dugja el :D

2010. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem értelem; már le is írtad a megoldást:


"unalmamba,idegességembe,bánatomba,vagy ha boldog vagyok akkor is eszem"


- Egyszerűen máshogy kellene levezetned ezkeet a dolgokat. Találd fel magad.

2010. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
én is érzelmi evő vagyok, és mostanában én is ezt csinálom. Ráadásul növő Hold van, ami pláne iylen hatással van, hogy egyél. 30.tól javulni fog a helyzet talán, mert aadig van növekvő fázisban.
2010. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ja bocsi,nem 666,hanem 66:D

Köszi mindenkinek,igyekszem megfogadni a tanácsokat.:)

2010. jan. 27. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

egyszerű: száműzd a konyhából a nasikat

nehéz: gondolj arra hogy ha leállsz a nasizásról akkor fogsz és szép alakod lesz

még ennél is jobb: sportolj,kirándulj,mozogj,hogy ne legyen időd csipegetni (és ha mondjuk kosaraztál,utána ne egy zacskó csipszet egyél hanem egy körtét)

2010. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fogsz = fogysz:D
2010. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 66ot akartál írni. Ez egy kicsit sok, de nem annyira vészes. Meg tudod fékezni magad, csak elhatározás kérdése. Tűzz ki egy célt magad elé, hogy milyen szeretnél lenni, ez majd motiválni fog. Mielőtt hozzányúlsz egy csokihoz pl, kérdezd meg magadtól: "Biztos, hogy kell ez nekem?" és gondolj arra, hogy egyszer majd milyen csini leszel :D Csoki helyett egyél almát, ez ugyanis az ún. negatív kalóriás ételek közé tartozik, szóval minél többet eszel belőle, annál több kalória használódik fel. Fogj neki tornázni, pl esténként vagy reggelenként menj el futni. Keresgélj a neten hasznos cikkeket egészséges táplálkozásról, életmódról, én most pl ezt találtam:

[link]

Különben kb egy hónapja én is a te cipődben jártam, most már abbahagytam a zabálást, neked is sikerülni fog ;)

2010. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen érzelmi evő vagyok.én olyankor mikor rámjön a "zabálhatnék" olvasok valami jó könyvet,zenét hallgatok,sétálni megyek elterelem a gondolataim.
2010. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem megoldás hogy eldugod a nasit, de még az se ha nem tartasz otthon. Mindig meg fogod találni a módját hogy egyél. Másban kell változtatni. Menj el a barátaiddal sétálni, válassz egy hobbit magadnak, vagy kezdj el sportolni. Akkor elmegy mással az idő, plusz a sok élménnyel/tudással/mozgással szó szerint betelítődsz :D
2010. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!