Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le az érzelmi...

Hogyan szokjak le az érzelmi evésről?

Figyelt kérdés
Ilyenkor valami fura dolog játszódik le bennem,és nem tudom kontrolálni magam mit tegyek?
2013. jún. 20. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el sétálni vagy futni helyette. Komolyan!
2013. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jó,de ha délben 40fokban jön rám akkor ez nehezen kivitelezhető.

eddig gondoltam erre a sétálósra,lefürdök jéghideg vízben..ettől ált. megnyugszom,megpofozom magam:DD de még mit lehet? fél liter víz megivása egyben,zöldség evés

2013. jún. 20. 00:29
 3/11 anonim válasza:
Minden evést tervezz meg, és foglald el az agyad valami mással, hm egyébként amikor eszel akkor az agy endorfint termel mely kellemes érzést okoz, a mozgás is endorfint termel meg a sex is, de biztos vannak még dolgok nézz utána a neten ha érdekel a téma :)
2013. jún. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Cukormentes rágó, fogmosás, hallgass zenét, nézegess egy webshopban ruhákat, amik nagyon jól állnak a karcsú modelleken, idd tele magad saját készítésű jegesteával...


...és ha minden kötél szakad és mégis telitömöd magad, akkor legalább "értelmes" kajákat egyél, sűrű zöldséglevest, nyers sárgarépát, salátát citromos öntettel...

2013. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 reszelo válasza:

nincs sok feles kilóm, de azt a 10 kilót le szeretném adni. Most találtam egy jó megoldást. (NEM REKLÁM) Norbi szeletelt toast kenyér és valami nem hízlaló feltétként, katonákat csinálva.


Pl olivabogyóval, vagy sajttal. Esetleg kis kolbászt is bátran tehetsz rá. Ha éhes vagy, egyél meg két szeletet, igyál meg rá egy liter vizet és kapcsold be a Comedy Centralt...


Mielőtt mondanád, nem a kolbász hízlal, hanem a cukor, liszt, szénhidrát.


Illetve feküdj le korábban :)

2013. jún. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"nézz utána a neten" - ez a legjobb válasz, mindig imádom amikor valaki ezt nyögi be. Ráadásul univerzális, ez a válasz végső kérdésre, nem is a 42.

(látom persze, hogy a válaszoló mást is írt, de ezt is.)

2013. jún. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kevés ennivaló legyen otthon, akkor kénytelen vagy keveset enni.
2013. jún. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A megtervezéssel épp ez a gond egyből várom,hogy legyen valami kaja..borzalom mint egy függő. Mostmár csak egészséges dolgok vannak nálam,de ha a család fagylaltot eszik képes vagyok mérgemben megenni az egész dobozt.
2013. jún. 20. 09:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Korábban én is ezzel küzdöttem évekig, el is híztam rendesen, és aztán tavaly egy kényszerhelyzet mozdított ki ebből: nem tudtam már megfizetni a közlekedést, ezért biciklivel kezdtem járni. Hát nem azonnal, az igaz, de 3-4 hónap alatt lefogytam 25 kilót (úgy, hogy a táplálkozásomon érdemben nem változtattam, csak a mozgástól, pedig amíg meg nem szoktam, átmenetileg fokozódott az étvágyam, folyton olyan éhes voltam, mint egy anyatigris), másrészt pedig -- és ez a lényeg -- ahogy hozzászokott a szervezetem a sokkal több mozgáshoz, már nem is KÍVÁNTAM annyira az evést. Ez is bizonyítja, hogy a feszültség miatt ettem mindig túl magam.

Azóta is sokat kerekezem a közlekedésen túl is (már tudnék megint tömegközlekedni, de annyira megszerettem a biciklizést, hogy már nem teszek le róla), de most már futni is járok, ugrókötelezem és tollasozom, és most tervezek úszóbérletet venni.

2013. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj beszélgess valakivel, keress barátokat., akár itt vagy a neten máshol vagy munkahely,suli,sportklub mindegy.
2013. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!