Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teletömnétek a fejem, ha már...

Teletömnétek a fejem, ha már csokival nem lehet?

Figyelt kérdés
Tömjétek tele az agyam miért is rossz disznónak lenni miért nem jó a chipszike és a mekdönci. Miért jó sportolni? Motivációt keresek! mOTIVÁLJATOK,TÜZELJETEK FEL!
2013. dec. 29. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tippelem, 12 évesnél nem lehetsz fiatalabb, hatvannyolnál meg nem lehetsz idősebb fiú! ...vagy lány!
2013. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
+c
2013. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
18/L Kérlek komoly a kérdés!
2013. dec. 29. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem vagy 100 kiló,akkor nem is kell fogynod,tömd csak nyugodtan a fejed csokival:)
2013. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan mit vársz? Közöljük veled, hogy egy dagadt trampli vagy és azonnal húzzál el a konditerembe és varrd be a szád?
2013. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Én fiú vagyok, egy kicsit idősebb, mint a te korosztályod. Bármilyen kapcsolatot teremtek a női nemmel, igyekszem elkerülni a "disznókat"! Biztosan nem így van teljes egészében, de én mindig azzal asszociálok, hogy aki lefolyik a székről, az agya is úgy működik! Ezzel nem én vagyok így egyedül és nem csak az én korosztályom! Szeretem, ha rám figyelnek, de jobb, ha a pozitív megnyilvánulásaim miatt teszik!


Ha társaságba megyek, mindenkivel szívesen beszélek bármiről és nem baj, ha a beszélgető partnerem azonnal szóba áll velem! A kövérség a lustaság szimbólumát kelti bennem. Nem szeretnélek kizökkenteni a szürke hétköznapjaidból, de ebben a korban szoktak az emberek párt keresni, találni, megtartani. Ha átlagos a testalkatom, akkor csupán a kölcsönös szimpátia dönti el, miről és mennyit beszélgetünk. Rengeteg kompromisszummal egy "hájas disznóval" is lehet érdekes dolgokról beszélgetni, de itt már csak az köt össze bennünket, hogy vele sem áll szóba senki más!


Nagyon teszenek a bőkeblű vastagcombú lányok, ha temperamentumosak. A zsíros kövérség, pont a chips-csámcsogás kozbeni következő fogás megbeszélésének képzetét kelti bennem. Ez engem nem köt le! Energikus vagyok, szeretem, ha partnerem is az. Ennek érdekében igyekszem átlagos étrenden tengeni napjaim. Szeretem az édességet, de sokat mozgok, tevékenykedek. Ha családot terveznék és nincs még partnerem, nagyon jól eső érzés az, ha én választhatom ki, kivel menjek el szórakozni, táncolni, bulizni. Ha a testalkatom visszataszít mindenkit, csak a "maradékkal" tudom ezt megtenni!


Ha párkapcsolatban élek, akkor is igyekszem csinos lenni, hogy büszkén, vidáman jó kedvvel menjünk együtt társaságba, szórakozni. Ezek csupán másodlagos szempontok lesznek, ha az egészségről is elkezdünk beszélni! A munkahelyemen is szívesebben foglalkoztatnak engem, ha esztétikus vagyok és bírom a munkát. Ha az immunrendszerem és egészségem renden van, az élet minden területén számíthatnak rám! Ha egészségtelenül táplálkozom, lomha vagyok, akkor ha még most nem is, mindig betegesebb leszek, mint társaim, riválisaim! Tehát első az egészség, második az esztétikum a szimpátia miatt! Így a munkalehetőségeim és emberi kapcsolatatim is normál mederben maradnak...

2013. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
S.zarjál bele, egyél nyugodtan. Kellenek a kövérek is a társadalomba, hogy működjön....
2013. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
40%
Fogadjunk amúgy is vékony vagy, csak kövérnek látod magad. A stílusod alapján amúgy is fel vagy tüzelve, én ezt még nem szítanám, nehogy arra is megkérj minket hogy adjunk nevet a látni vélt hájhurkáidnak ;)
2013. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
74%
menny kocogni zsírdisznó
2013. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa!
2013. dec. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!