Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehetne fogyni? Nagyjából...

Így lehetne fogyni? Nagyjából mennyi idő alatt tudnék így lefogyni 2 kilót?

Figyelt kérdés

Reggelire egy db májkrémes zsemlét szoktam enni 1 szelet paprikával, suliban nem szoktam tízóraizni, ebédre rendes kaját eszek pl. sült csirkemell párolt zöldséggel vagy halat meg ilyesmiket, vacsorázni este 8körül szoktam, elég sokat mert addigra éhes leszek.


Úgy gondoltam, hogy a reggeli zsemlémnek csak a felét eszem meg, másik felét suliban tízóraira. Az ebédnek is csak az egyik felét eszem, másik felét este 6 körül vacsorára.

Nem szoktam édességeket meg ilyesmiket enni, nem is szeretem.

54 kiló vagyok(már kb 3 éve), 2 kilót szeretnék fogyni, ha csak a kaján változtatok úgy,ahogy fent leírtam, akkor lehet fogyni? Ha igen mennyi idő alatt menne le 2 kiló?Mozgás nélkül.(Most ne írjátok azt,hogy sportoljak is közbe, mert előbb lemegy, tudom, fogok is, de most arra vagyok kíváncsi, hogy a kajamennyiség változtatásával

mennyi idő alatt lehetne)

16/L


2014. jan. 1. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármennyi, ami úgy megy le, hogy éhes maradsz, azonnal vissza is fog jönni, meg még egy kicsi.
2014. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem jó kaja
2014. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmin sem változtatsz, semmi nem fog változni.
2014. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Máshogy osztom be és vacsora nincs, az ebéd másik felét eszem meg helyette
2014. jan. 1. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
mit nem értesz azon, hogy nem jó a kajád?
2014. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj,hogy 16 éves.Gondolkodni,szöveget értelmezni még nem tud...
2014. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dr filippo ongaro ***** válasza:
Rossz ételeket eszel! hiába eszed csak a felét akkor sem fogsz lefogyni. ahhoz rendesen jó minőségű és mennyiségű étel kell. zsömle meg paprika szelet nem reggeli! és ez a háromszori étkezés sem jó stb
2014. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sima májkrémes KENYÉR nem jó

paprika? Remek!

a rendes ebéd általában nem a párolt zöldséget meg a halat takarja, hanem a spagettit, pörköltet nokedlivel, sajtos tésztát meg rántott húst sültkrumplival...

azzal, hogy a reggeli zsemléd felét reggel, felét tízóraira eszed meg, semmi értelme ennek a felezésnek

Ha az ebédet megfelezed, a vacsorára meg a másik felét, megint semmi értelme

Nincs édesség? Remek!


Amit javaslok: ZÖLDSÉGEK, HÚS, sok víz

És a mozgás sem árt...

2014. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A reggeli májkrémes zsemlét én a helyedben lecserélném zabpehelyre (sokáig eltelít).

Tízóraira pedig szükség lenne, ha mást is nem egy kis gyümölcsöt ehetnél.

Ebéd okés.

A 8 körüli vacsival sincs gond ha az egy könnyű vacsora.

Estére azért vagy farkaséhes, mert egész délután nem eszel. Tehát be kéne iktatni egy uzsonnát. Egy kis olajos mag vagy túró segítene a helyzeten.

2014. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor látszólag (csak Te látod úgy) változtatsz, valójában semmit.


Nem jó ételeket eszel, hogy szétbontod vagy ilyesmi az lényegtelen részletkérdés. Milyen tápanyagokhoz jut a tested? Kevéshez, és sok méreghez, ennyi a baj.


Az ember 1. sorban hús és zöldségevő. Te nem ezt eszed, innentől kezdve már nincsen jól.


A feldolgozott, adalékokkal telerondított húsipari termék már nem számít igazán húsnak, ezt is vegyük figyelembe.


Zsemle az csak búza, igazából szemét, töltelék vagy méreg, kinek mi. De megenni nem kellene.. nem szabadna.


A sült csirkéd a zöldségekkel, az a minta amit követni kellene lényegében, de nem csak ebédre, mert sajnos az kevés. Ebéd az 1 étkezés, durván 3x annyi ételre van szükséged egy nap, tehát.. több zöldség és több csirke (vagyis hús, tojás, hal stb.) kellene.

2014. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!