Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire volt jó a mai táplálk...

Mennyire volt jó a mai táplálkozásom? Mit ajánlassz vacsira?

Figyelt kérdés

Reggeli: Hagymás rántotta 2 tojásból, kenyér nélkül

Ebéd: 1 tányér zöldborsó főzelék

Uzsonna: 2db narancs

Folyadék: eddig (11:30-tól 17:45ig) másfél liter mentesvíz

Estig kb. 11-ig szeretnék eljutni 2,5-3 literig.


Este has és hátizom erősítő torna.

Vacsira 2 főtt tojást gondoltam 1 vagy 2 db almával. Szerintetek?


2014. jan. 4. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az almát kihagynám, de csak mert nem szeretem, amúgy nekem is pont a tojás jutott eszembe.. Szerintem jó a mai étkezésed csak kevés. Én lágytojást ennék a helyedben sonkával, zöldségekkel..:) Bevezethetnél egy kis tízórait is. Pl répa vagy valami zöldség nyersen, esetleg egy kis saláta.
2014. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem volt tízórai, mert éjszakás voltam, és fél 12kor keltem :)
2014. jan. 4. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggeli- tökéletes

Ebéd- attól függ mivel habartad be, de ezért nem olyan rossz az :) Tehát ebéd is többnyire rendben van

uzsonna- van aki fél gyümölcsöt enni, de azért az is kell mértékkel. Két db narancs nem olyan sok, szóval ez is jó

Vacsira mindenképp fehérjét egyél, és a tojás pont alkalmas. Ha megunod, akkor párolt hús, jól fűszerezve. Bármilyen hal, hús zöldségekkel összesütve. Én a két almát hanyagolnám a helyedben.

2014. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dr filippo ongaro ***** válasza:
Nem jó! A reggeli tojást ki kell egészíteni szénhidráttal, zöldséggel stb a tízórai kimaradt /2narancs/, ebéd rossz és kevés is. uzsonna? Vacsora brokkoli és hal. A folyadék bevitel ideje is rossz!
2014. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!