Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen így a táplálkozásom?...

Milyen így a táplálkozásom? Miben változtassak még?

Figyelt kérdés

Reggeli: gyümölcs, vagy tojás, esetleg ha kevés az időm, akkor egy szendvics (teljes kiörlésű barna kenyérből)

Tízórai: gyümölcssaláta, vagy csak sima gyümölcs, esetleg gyümölcsös joghurt (könnyű és finom)

Ebéd: Csirkemell natúrban, zöldségsalátával (saláta, répa, kígyóubi, kukorica, paradicsom) vagy főtt tojással (ebéd terén még problémás vagyok. Eléggé válogatós vagyok, így nehezen találok olyat, ami jó lenne... és nem is tudok főzni se még, így még nehezebb amit el is tudok készíteni.

Ha semmis em jut eszembe, akkor rántottát eszek (2 tojásból)

uzsi: főttojás, vagy zöldség, esetleg pirítóssal (korábban emíltett kenyérrel)

vacsi: ami ebéd, csak kisebb adagban


20 éves lány vagyok, 61 kg, 158 cm.

5-8 kilót szeretnék leadni, de inkább a centik érdekelnek, mint a kilók.

Jövő héttől kezdek futni járni (kocogás inkább)


2013. márc. 8. 16:06
 1/4 poiu ***** válasza:
Szerintem menni fog. Nekem egyszerúbb volt megszabadulni a kenyértől és az összes keményítőtől, mert így többet ehettem (gyakorlatilag akármennyit zöldségből). De ha ezt tartani tudod, akkor menni fog. Ha nem, akkor cseréld le a kenyeret zöldségre.
2013. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Túl sok a tojás,reggelire bőven elég lenne. Rövid időn belül pedig meg is fogod unni...


Ajánlom még ezeket az ételeket:

Natúr joghurt kevés mézzel elkeverve,mazsolával,mogyoróval. Isteni finom. Ez reggelinek jó,a nap végére bőven ledolgozod,de vacsorának pl már túl kalóriadús lenne.

Sovány túró.

Csirke barna rizzsel. Nem egy nagy ördöngösség.

Kefir.

Hal.

Rizs párolt zöldségekkel,csirkével.

Nasinak mehet néha háztartási keksz,nem hizlal,és elnyomja az édesség utáni vágyat.

2013. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, minden joghurt (tejtermék) és kenyér (gabonaféle) időzített bomba, ami persze minél kevesebb annál jobb, de ha rendszeresen van belőlük kevés, a hormonális és immunológiai káros hatásaikat úgy is kifejtik. És te minden nap mérgeznéd magad ilyenekkel, így a krónikus betegségek (elhízás, szív-érrendszeri, gyulladásos betegségek, csontritkulás stb.) még mindig nagyobb eséllyel alakulnak ki nálad mint másnál. Persze jobb a helyzeted mint annak aki csak kenyeret és tejet fogyaszt, de teljesen értelmetlen kockázatot vállalsz.


Minden kenyér helyett lehet zöldségeket (salátát, retket, uborkát, kelkáposztát-kínai kelt stb.) enni, és minden joghurtféle helyett normális állati táplálékot, azaz igazi sonkát, kolbászt, sült-főtt húst, belsőségeket. És célszerű hagyományosan ezeknél maradni, a tejipar nagy luxus, de nem az egészségről szól..

2013. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kenyérfélét, rizst, tejtermékeket el kell felejteni.
2013. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!