Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsak ki hosszútávon?

Hogyan tartsak ki hosszútávon?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem fog menni a fogyás pedig holnaptól kezdem..
2014. jan. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eléggé akarod akkor menni fog. Ha nem megy, akkor nem akartad eléggé.


Az előre félelem tipikus pl. dohányosoknál is (saját tapasztalat), de összeségében mégis csak és kizárólag rajtad múlik a dolog.

2014. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudok bízni magamban:( nem is a fogyástól félek,hanem a súlytartástól! nem tudok súlyt tartani
2014. jan. 5. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor el se kezdd. Sportolni sportolsz? Mert ha lefogysz diétával, utána meg ugyanúgy eszel mint korábban akkor nyilván visszajönnek a kilók is. Nincs ebben semmi meglepő.
2014. jan. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem holnaptól kell kezdeni, hanem mindig törekedni kell a helyes táplálkozásra.


Miért ne menne? Gondolj arra, hogy mivel használsz a szervezetednek (pl. sütőtök = sok rost) vagy mivel ártasz (kakaós csiga = tömény liszt,rossz minőségű zsír, cukor, megáll a beleidben ) és próbálj mindig úgy étkezni, ami jobb neki.


Pl. ha megeszel egy szelet pizzát, akkor egyél mellé sok-sok zöldséget és aznap már ne tömd meg magad ilyen lisztes kajákkal, ellenben sült csirkét, gombalevest simán ehetsz még utána.


Ha majd megőrülsz egy kis csokiért, egyél meg 3-4 kockát de ne egy táblát.


Tudni kell mértéket tartani, ennyi.

2014. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez igaz :) de nagyon régóta rossz szokásom az össze-vissza evés nehéz lesz leszokni róla :( persze a sport a legjobb része..
2014. jan. 5. 23:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Hajajj, ne hangoztasd, hogy nem fog menni, mit tehetünk mi, ha Te sem bízol magadban? :D

A rossz, régi szokások hatalmát én is érzem, de ha számítasz magadnak, akkor az egészségesebb, csinosabb új élet érdekében túl lehet rajta lépni... Rengeteg dolgot nem tudok megváltoztatni régóta, mert túl sokáig csináltam rosszul (persze nem adom fel, egyszer menni fog), de az életmódváltás nem volt kihívás, amikor egy megfelelő pillanatban utánaolvastam, elgondolkodtam s a testem finom kis jelzései is ugyanabba az irányba mutattak... Nekem speciel nagyon fontos, hogy hosszú, egészséges életet éljek, ez roppantul tud motiválni.

Ha Te nem vagy motivált és visszahúznak a szokások, az úgy nehéz. De miért ne lennél az? Csak akarsz egészségesebb, csinosabb lenni, jobban kinézni, jobban érezni magad... Sanyargató fogyókúra nem kell hozzá, azt megértem, hogy azt feladnád...

2014. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld és kész! Máshogy nem megy!
2014. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!